Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan valadekot kohogok...

Folyamatosan valadekot kohogok fel, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy nemvagyok normalis asztmas vagyok, es cigizek.

De korulbelul egy eve elkezdtem surun kopetet uriteni,valadekot kohogok fel ,reggel altalaban nehezen kapok levegot, de befujok az asztma spremmel jo lesz. Focizok is egesz eletembe fociztam, ha befujok a spremmel semmi bajom ninca viszont ha nem, akkor azert sokszor nehezebben kapom a levegot ,de ha nagy kuzkodesek aran feltudom kohogni a valadekot ,akkor normalisan kapom a levegot,tudom hogy a dohanyzast kene abbahagynom, de nagyon keves az akaraterom, egyenlore nemtudom.Es nemutolso helyen porra is allergias vagyok, az asztma mellett, es olyan helyen dolgozok ahol eleg sok a por.

Azt szeretnem kerdezni,hogy ez milyen betegsegbek a tunete? Gondolom ez a 3-4 tenyezo nem kedvezo dolog a helyezetembe.


2019. júl. 8. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd célba a tüdő gondozót.ott majd megvizsgálnak .
2019. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Evente jarok asztma miatt kivizsgalasra.:S
2019. júl. 8. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Én asztma nélkül voltam ugyan így, 25 évvel ezelőtt.

Táppénzre volt szükségem, és elmentem a járási tüdőgondozóba. Ahol a doktornő átvilágított, és elküldött köpettenyésztésre. Az eredmény gomba volt. Azt már nem tudom milyen típusú, de valami gomba tenyészett a tüdőmben. Arra sem emlékszem, hogy milyen gyógyszert szedtem rá, csak arra, hogy a gyógyszertől egy hét alatt kitisztult a tüdőm. Nem is kellet tovább szednem, mert pont 21 szemes volt a dobozban. Négy teljes hónapíg tartottak vele táppénzen. Ami akkor nagyon nagy segítség volt, mert akkor szünt meg a munkahelyem.

2019. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik tüdőgondozóba!
2019. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fuu rendben elmegyek akkor, csak az a baj megemlitem ,hogy asztmas vagyok, vagy latjak is a korlapon , ugyis arra fogjak, meghogy dohanyzom.
2019. júl. 8. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérj meg egy orvost, hogy csináltasson köpettenyésztést.

Egyébként Én 9 éves koromtól dohányzom, és már 60 vagyok.

Sajnos az orvosok annyira szakosodottak, hogy van aki egyáltalán nem hiszi, hogy a tüdőben gomba lehetséges, mások meg az asztmát is ennek tulajdonítják. Csak az egészséges emberekből nem tudnának megélni, ezért csinálnak műbetegségeket. Nekik az a jó, ha minél többen orvoshoz járnak! Sajnos a mai diplomás világban csak fondorlattal lehet elérni valamit. Az orvosnak is hazudni kell, hogy olyan kivizsgálásra küldjön ami valóban hasznos!

2019. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom szepen, hat sajnos igen..
2019. júl. 10. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!