Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Húgyúti fertőzésre szedett...

Húgyúti fertőzésre szedett antibiotikum okozhat hányingert? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
húgyúti fertőzésem volt, és mire el tudtam menni az orvoshoz addigra valószinűleg a májam környékére terjedett a gyulladás(háziorvosom is alátámasztotta, mert erős fájdalmat éreztem a jobb oldali bordám alatt). szedtem már antibiotikumot, de sosem voltam rosszul tőle, igaz akkor belekre szedtem. Ettől az antibiotikumtól viszont mindig enyhe hányingerem van, legfőképp néhány órával a bevétele után. Működik, tehát már nagyjából elmúltak a húgyúti/vizeletproblémák, igaz a borda alatti fájdalom csökkenve, de még jelen van. Most vagyok a kúra felénél. Ma reggel 10 körül vettem be a következőt, de olyan dél óta erősebb hányingerem van mint eddig volt. Okozhatja ezt tényleg az antibiotikum? van valami tipp az ilyenféle hányinger ellen? azt tudom, hogy evés után kell bevenni.
2019. júl. 10. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató dísznek van?
2019. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én volt már, hogy visszaöklendeztem egy fél óra után az antibiotikumot, igaz, éhgyomorra vettem be. Simán okozhat hányingert evés után is.
2019. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2# igen, nekem is volt ilyen! saját káromon tanultam meg azt.


1# elolvastam természetesen és tudom hogy mellékhatása lehet ez is. viszont a felszívódási ideje kb fél-1 óra, és ezért nem vagyok benne biztos, hogy ennyi óra múlva is ez lehet-e az oka

2019. júl. 10. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!