Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez Migrén lenne?

Ez Migrén lenne?

Figyelt kérdés

Három napja hirtelen el kezdett jobb oldalon fájni a fejem de néha a bal oldalon is . Ilyen lüktetően néha alig érzem néha meg nagyon fáj ma el kezdtem mellé szédulni meg hányingerem is volt.

Meg próbáltam este korán aludni hátha csak az alvás hiány de egésznap olyan fáradt voltam mint a fene pedig csak fekudtem.lecci nyugtassatok meg hogy nem valami komolyabb. előre is köszi.


2019. júl. 13. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg a fogaim miatt lehet a fej fájás mert eléggé össze vissza vannak de fogszabalyzó-ra meg nincs pénzünk.
2019. júl. 13. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rendszeressé vállik, akkor orvoshoz kell fordulni, vagy ha rosszabbodást tapasztalsz. De ne görcsölj rá, előfordulhat pl. túlzott stressz miatt... Itt értelmes választ ne várj.
2019. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oke koszi de az az érdekes hogy amikor fel kelek nem fáj csak olyan dél vagy 1 fele kezd el!
2019. júl. 13. 21:31
 4/4 A kérdező kommentje:
És az normális hogy érzem az eremet a halantekomnal?
2019. júl. 14. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!