Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérnyomásom 99/61 p.64. Plusz...

Vérnyomásom 99/61 p.64. Plusz vérszegény vagyok. Nem részeletezem mennyire vagyok kész. Van valami ötletetek ami könnyítene átvészelni ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Kaptam vastablettát. Csak az nem hat egyik napról a másikra. Kávét, kólat most nem tudok inni mert az gátolja a vas felszívódását. Sport esélytelen amíg nem javul a vérszegenység. Majd elájulok terhelésre. Jó lenne valami öltet erre az időre amíg hatni kezd a vaspótlás. A vérnyomásom az alapból ilyen, de kávéval tudom kompenzálni ha nem szedek vasat. Aludtam 9 órát de felkelni sem bírok. És holnap már munkába kell mennem :( Valami rettenetes ez az állapot. (Vizet iszom sokat meg sózom az ételeket, de nem jobb tőle)
2019. júl. 14. 14:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem tudsz segíteni, mert csak trollkodik ez a csövesbánat. Bocsánat: biológus úr...
2019. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!