Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fibrozis gyanú, ez a szöveg a...

Fibrozis gyanú, ez a szöveg a leletben mit jelenthet?! (Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,2019.05.31. volt az első megjelenésem a tüdőgyógyászaton,fulladás,nehézlégzés,köhögés miatt.

Minden papiromon ez a szöveg rajta van(más is,de ezt nem tudtam megfejteni és borzasztóan idegesít):

“Közepes fokú restriktív jellegű ventilációs zavar jelei láthatóak,az RV nagyfokú megnövekedése mellett. A diffúziós kapacitás közepes,a koefficiens enyhe csökkenést mutat.”

Egyébként szerdán voltam mellkas CT-n is,fibrozisra gondolnak...

Köszönöm aki segít,nagyon el vagyok azóta keseredve,sok jót nem mondtak és nem is jósoltak. Nem szeretnék még meghalni,márpedig a fibrozis nem egy szerencsés dolog 19 évesen.

El kene menjek a CT eredményemért,de nincs erőm megnézni..

Köszönöm a segítséget.



2019. júl. 14. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,voltál már allergia vizsgálaton?Nem kell a legrosszabbra gondolni.Nagyon sok a pollen,lehet az csinálja nálad a nehézlégzést,fulladást.Nekem ugyanez volt évekig még kiderült, hogy allergiás meg asztmás vagyok.
2019. júl. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi a választ,allergiás és asztmás is vagyok. Kimondottan a fibrozist keresik :/

2019. júl. 15. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat használod a ventolint?
2019. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem.

Napi max 4x szabad elvileg.

2019. júl. 15. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el minél előbb az eredményért mert egyrészt lehet nem is ez a bajod és megnyugodhatsz. Masrészt ha igen legalább hamar kapsz kezelést és javulnak az esélyeid. Budapesti vagy?
2019. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pécsi vagyok.
2019. júl. 20. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg mi lett
2019. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!