Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy cukorbeteg...

Lehetséges hogy cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Kb. 10 hónapja folyamatosan száraz a szám, kicsit többet pisilek (napi 2-3-szer,de van, hogy 4-szer),gyengeség és fáradtság érzés, éhségérzet, fogytam kb. 5 kilót és nem tudom visszaszedni, szomjúság érzésem egyáltalán nincs, szokott lábgörcsöm lenni, amikor felkelek az ágyból néha minden elhomályosul, elsötétedik, lehetek cukorbeteg? (17/lány)

2019. júl. 16. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Én többször pisilek mint napi 4,szóval ez a része szerintem normális.

Menj el a háziorvoshoz

2019. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem feltétlenül kell cukorbetegségre gondolni. A pisilés normális, napközben 4-6 óránként szokott egy felnőtt normális folyadékbevitel mellett. A gyengeség és fáradtság lehet pl. vashiány miatt, de ezer más oka is lehet, mint a nem megfelelő étkezés. A lábgörcs lehet magnéziumhiány miatt, a homályos látás felállás után pedig inkább vérnyomásproblémára utal, de lehet adottság is. Mindenképp kell egy kivizsgálás.
2019. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Múltkor megállapították, hogy alacsony a vérnyomásom, és magas a pulzusom. (nem nagyon, csak kicsit, de azt mondták, hogy ez inkább pszichésen lehet)
2019. júl. 16. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor inkább ebben az irányban kellene elindulni pszichológussal.
2019. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!