Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez agydaganat lenne?

Ez agydaganat lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!1-2 hónapja a napfolyamán néha néha megfeszül a tarkómnál,és van amikor meg is rándul mellé az egész fejem,ami a tarkóból indul.Az alábbi videóval tudnám demonstrálni,hogy milyen rándulásról beszélek( https://www.youtube.com/watch?v=_3qOBz9HfMU&t=59s).A videóban látott legelső rándulás van nekem,csak nem olyan "erőteljes"és "látványos" mint a videóban szereplő hölgynek.Emellé erős lüktető érzést szoktam érezni a tarkómnál,amikor a fejemet mondjuk a székben elhelyezkedem és a fejemet megpihentetem a széktámlán,vagy ha az ágyban fekszek.Mintha a szívem nem is a mellkasomban hanem a tarkómban verne és így lüktet.Van amikor előjön ez,van amikor nem,de már iszonyat irritáló és folyamat pánikolok miatta hogy ez valami komoly.A nyak rándulás szerintem már 1 éve,de fél éve biztos hogy tart.Valakinek ötlete hogy minek a tünetei lehetnek ezek,vagy hogy esetleg ez az lenne?Azt elfelejtettem hozzá tenni,hogy amikor rándul a fejem fájdalmat nem érzek egyáltalán,még a tarkó merevségnél se,csak sima merevséget.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 19. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem téged ilyesmi nem érintene.
2019. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 eves vagy vagy 110?
2019. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez véleményem szerint valami a ráknál nagyságrendekkel kisebb fajsúlyú idegrendszeri diszfunkció lehet. Valamint némi hipochondriát is vélek felfedezni nálad, ebből következően lehet, hogy a tüneteid nem is szervi, hanem pszichoszomatikus eredetűek. Ha az megnyugtat, kérj beutalót, és menj el specifikus vizsgálatra!
2019. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnos igazad van a hipochondriával kapcsolatban.1-2 hónapja alakulhatott ki,ugyanis 1-2 hónapja nagyon vizsgálgatom magam emiatt,mert már elkezdett idegesíteni és aggódom miatta.Pánikbeteg vagyok már 10 éves korom óta,de ez a nyakrándulás meg feszülés kikészít,és 1-2 éve nem voltak ilyen problémáim.Vannak napok amikor gyakrabban jelentkezik,és van amikor egy nap egyáltalán nem jelentkezik vagy csak 1 rándulás történik és az is enyhe.Arra lettem figyelmes,hogy nikotin illetve energiaital fogyasztásnál gyakrabban történnek ezek a rángások meg tarkó lüktetések,de van amikor annál se jelentkezik,de ha ezek fogyasztása alatt jelentkezik akkor gyakoribb.Egyszerűen nem tudom hogy mi lehet ez.
2019. júl. 19. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is hasonó tüneteim vannak/voltak.

Két hete voltam kivizsgáláson. Nagyon rettegtem hiszen, nagyon hipochonder vagyok, emiatt járok is pszchihológushoz.

Aztán kiderült hogy csak a rossz tartás miatt a csigolyáim kisugároztatják a tarkómba a fájdalmat.


Szerintem sincs semmi komoly!

Minden jót!

2019. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nikotin illetve energiaital fogyasztásnál gyakrabban történnek ezek a rángások meg tarkó lüktetések, ... ha ezek fogyasztása alatt jelentkezik akkor gyakoribb"

És szerinted mi következik ebből? Megsúgom: az, hogy ha abbahagyod a bagózást meg az energiaitalok fogyasztását, akkor jobban leszel. Próbáld ki, és ha két hónap múlva még mindig gond, akkor visszatérünk rá.

2019. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az agydaganat nem ilyen. Eszméletvesztésig epilepsziás rohammal jár már kezdetben is.

És nem is gyógyítható sajnos csak kitolható néhány évvel.

A barátnőm igy vesztettem el. 34 volt és nyolc év tünetmentes az első műtét után 3s hiába minden egyszerűen kampec. De mindenki más is csak nézd meg YouTube-on.

2019. aug. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tartós tejet már ne vegyél :D
2019. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Eszméletvesztésig epilepsziás rohammal jár már kezdetben is ... nyolc év tünetmentes"

A nyolc év tünetmentesség pont azt mutatja, hogy nem jár epilepsziás rohammal már kezdetben is...

2019. aug. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!