Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van-e olyan ember itt aki ért...

Van-e olyan ember itt aki ért a varázsgombához?

Figyelt kérdés
[link]
2019. szept. 2. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz tudni?
2019. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
39%
Az elsôvel ne foglalkozz, mert egy nyomorék tróll! Ha már a gomba érdekel, akkor annyit tudj, hogyha elsőre használod akkor max 2gt fogyasz el. Előszőr kezd 1gr-el, ha úgy érzed még bírod akkor utána be dobhatsz még 1gr-t. Ha jobb trippet akarsz. Akkor mondjuk keverd fű,hasis,eki,kati,speed, vagy kristállyal, esetleg ha tudsz szerezni akkor meth-el elvileg nagyon jó keverni az ilyeneket. na meg bár a kati is általában vagy tabletta vagy kristály formájában van. Vagy esetleg ha van 20 ezred akkor jöhet crack vagy kokain is. Ekinél meg kristálynál pl az ilyen pma, mccp,4-mta ilyeneket kerűlj. Persze nemtudod, hogy mi az, de ekinél vannak oldalak amik segítenek ebben. Ha esetleg nem kevered semmivel, akkor akár vehetsz 2,5 gr-t is. Én csak 1x gombáztam, de golden cubenisnél, amit mdpv-vel kevertem (hálistennek mikor jöttem le róla már elmúlt a gomba hatása!) Ha meg nem ez az első gombazásod akkor szerintem vagy térj át az ayahuascára. Ha meg csak gombázni akarsz akkor valahol 5gr feletti adagot vegyél be. Mondjuk egyik haverom kb 5,7 gr-t vett be max, és attól már jól volt!
2019. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!