Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Atvaltottam rost dus taplalkoz...

Atvaltottam rost dus taplalkozasra es nagyon sok a szeklet szamom ez kesobb valtozhat?

Figyelt kérdés
Probalok eletmod valtast csinalni ezert at akarok allni novenyi alapu etrendre, vannak ugyanis kisebb nagyobb belproblemaim. Most vagyok a 2. heten es nagyon megemelkedett a szekletszamom. Kell kis ido mig szervezetem megszokja? Ha igen kb mennyi ido? hogyan tudnam ezt a hatast csokkenteni?
2020. ápr. 27. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól, hogy áttérsz ilyen étrendre, még mást is kell enned, ugyanúgy vegyesen kell étkezni. Mondjuk nem tudom miket eszel most pontosan, úgy írom ezt.

Nem igazán jeplemző, én is ugyanebben vagyok benne, nincs semmi ilyen problémám.

2020. ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj, ha megemelkedett a széklet száma és mennyisége. Azt jelenti, hogy az eddig a bélbolyhok között megtapadt maradékot végre kipucolod magadból. És azt is jelzi, hogy élnek még a fermentáló bacijaid, teszik a dolgukat, és ha folytatod, lassan helyreáll a bélflórád, amit eddig a bolti, élelmiszernek látszó tárgyakkal jól elc5esztél, még ha ez egyelőre nem is jelentkeztek erre utaló tünetek.
2020. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!