Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit szabad és mit nem? Egész...

Mit szabad és mit nem? Egészséges ételek?

Figyelt kérdés
Légyszi irjatok olyan egeszseges eteleket amik finomak is es hust is tartalmaznak. Parom eleg fiatal még de sajnos par napja stroke-ot kapott , lassan haza jon a korhazbol es mindenkeppen valtoztatnunk kell az etrendjen . Nem egy kövér ferfi, viszont van rajta felesleg nagyon szereti a hasát .eddig pörkölt , hús párti volt de mostantol tudja hogy nem ehet meg mindent . Oda kell figyelnie erre is . Viszont nekem túl sok ötletem nincs mindennap mit tudnek kesziteni amire nem is ununk ra es meg is tudom vele szerettetni a sovanyabb husokat es a sok zoldseget ebben szeretnek segitseget kerni
2020. nov. 15. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Lecsós szelet, töltött paprika, töltött vagy savanyú káposzta, zöldséges rakott ételek - ezekbe tehetsz soványabb húst is. Illetve ha vannak olyan főzelékek, amiket hajlandó megenni, azokhoz is lehet bármilyen húst enni.

Én nem hiszek a zsíros húsok és az agyvérzés kapcsolatában, túl sok embert ismertem, akik 80+ évig éltek zsíros ételeken. Szedett előtte valamilyen gyógyszert? Hány éves?

Ha fogynia kellene, mellőzzétek a finomított szénhidrátokat (cukor, liszt, ételekből kivont keményítő), magas glikémiás indexű ételeket, műkajákat, ezekből könnyű túl sokat enni. Egyen több zöldséget, ne igyon alkoholt, üdítőket. Menjen rendszeresen sétálni, mozogjon többet.

2020. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vantel ***** válasza:
0%
A test táplálása nem központi probléma. Lelkileg kell megoldani!
2020. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!