Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meg tudja esetleg valaki...

Meg tudja esetleg valaki mondani, akinek van is vele tapasztalata, hogy a Hunyadi vizet meddig szabad inni es milyen mennyisegben? Huzamosabb ideig tarto ivasa eseten okozhat egeszsegugyi problemat? )

Figyelt kérdés
Nem hashajtasra gondolok, hanem csak arra hasznalnam, hogy minden rendben menjen. Beszeltem ket gyogyszeresszel es azt mondtak, hogy huzamosabb ideig tarto ivasa sem okozhat komolyabb gondokat, de azert erdekelne olyasvalaki velemenye is, aki valoban huzamosabb ideje issza! (Rengeteg folyadek, rostos taplalkozas, testmozgas mind megvan.... ennek ellenere neha vannak gondok. Szilvaval is probalkoztam, sokszor eredmenytelenul. Tehat emiatt gondoltam a vizre).

2019. nov. 13. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdd el iszogatni, aztán majd látod, hogy konkrétan rád hogy hat. Mindenki máshogy működik.
2019. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mennyiseget mar kitapasztaltam nagyjabol, csak kicsit tartok tole, hogy huzamosabb ideig, ha fogyasztom, akkor nem lehet-e tole valami bajom. Erdekes modon amugy nekem a 2,5 deci pl abszolut nem hashajto hatasu.... annak ellenere, hogy a palackon ket deci van hatarkent. Ez nem tudom, hogy baj-e. Az a baj, hogy a kevesebb ugy tunik, hogy nem mindig teszi meg a kivant hatast.... de amugy ennyitol sincs hasmenesem meg semmi. Esetleg Te iszod mar egy ideje? Ha igen, akkor te mennyit szoktal?
2019. nov. 13. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, én nem iszom, de egy időben az anyukám ivott valami hasonlót viszonylag rendszeresen. Mindenesetre ha két gyógyszerésszel is beszéltél, és azt mondták, amit, akkor én nem aggódnék a helyedben. Egészségedre! :)
2019. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom szepen a segitseget! :)
2019. nov. 14. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
A Hunyadi víz székrekedésre, illetve epeürülési problémára van, ha nincs ilyen bajod, értelmetlen inni, és folyamatosan glaubersót nyomatni a szervezetedbe.
2021. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért ittam, mert székrekedésem volt... :D De szerintem ez eléggé világosan kiderül a kérdésemből is.
2021. ápr. 22. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!