Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Volt vki hasonló helyzetben?

Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
14-15 éves korom óta fáj a fejem. Ezt úgy kell elképzelni, hogy napi szinten van hogy órákig, van hogy napokik, úgy fekszek úgy kelek. Ennyi idő alatt már rájöttem, hogy az időjárás nagyban befolyásolja, ha meleg front, ha hideg, nekem akkor is fáj. Ha épp nincs semmi akkor talán nem, de ugye ez ritka. Már voltam kivizsgáláson is, mindent megvizsgáltak de semmi bajom. Voltam 18 éves koromban akupunktúrás kezelésen, ami lecsökkentette a fájdalmamat egy évig, aztán folyamatosan visszajött, és most ugyanúgy fáj. Gyógyszerek nem segítenek sokáig napi szinten ettem a fájdalomcsillapítókat annyira hogy már ha lázas voltam nem tudta a gyógyszer elmúlasztani, mert már gyógyszertúltengésem volt. Valakinek vmi tanács mit tehtnék még?23L
2010. nov. 9. 09:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Termeszetgyogyasz!

Bp. az Elixir kozpontban talalsz olyat, Aki tehetseges es megbizhato.

2010. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Anno nekem is ez volt, csak még néha egy jó kis migrénnel megspékelve. Elmentem egy fejfájás ambulanciára, ahol két gyógyszerrel "elmulasztották"! Akkor nem hittem el,hogy érni fog valamit, mert már évek óta gyógyszereken éltem, a végén már a legerősebbeket szedtem. A doki mondta,hogy a gyógyszerek szedése le vitte a fájdalom küszöbömet, és már a legapróbb fejfájást is nagyon erősként éltem meg, és hát egyből nyúltam a gyógyszerért. Felírta ezt a két gyógyszert, ha jól emlékszem egy-másfél hónapig kellett szednem és mondta,hogy el kell múlnia,ha a levél végére érek. Meg azt is,hogy néha azért bírjam ki, hogy ha fáj nem veszek be egyből gyógyszert, csak ha már nagyon muszáj. És sikerült! Ennek már kb. 3 éve és azóta max. 2-3 havonta veszek be egy szem gyengébb gyógyszert!
2010. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, igazán. Nekem fiatalabb koromban egy évig fájta fejem, de szünet nélkül. Egy természetgyógyászhoz folyamodtam, és azt tanácsolta szedjek fokhagyma drazsét, napi 3x2 szemet. Intenzív kúrába kezdtem, úgy emlékszem három hónapig csináltam, és egyszercsak kiállt. Azt hittem halucinálok, mert annyira hozzászoktam a fájdalomhoz, iszonyat furcsa volt, higy kiállt. Visszamentem a természetgyógyászhoz és megkérdeztem milyen hatással lehetett rám a fokhagymakúra, hogy nem fáj a fejem. Azt felelte: a fokhagyma vértisztító, vérhígító, értágító, gyulladáscsökkentő és még baktérium ölő hatással is bír. Rajtam ez segített. Még leírok neked egy estet. Volt egy aranyos, kedves hölgy ismerősöm, évtizedekig fájta a feje, Mindenhol vizsgálták, de sehol semmi. Aztán valahogy olyan orvoshoz került, aki Szinkumárt írt ki neki, ami szintén vérhígító hatású, és elmúlt a fejfájása. Kedves kérdező jó egészséget kívánok neked.
2010. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a patikában frontérzékenyeknek való cseppeket.Ezek gyógynövényekből készültek.Talán azt kellene kipróbálnod.
2010. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért írtam én is, hogy egy idő után már nem használ már a lázcsillapító sem, de már gyógyszert nem szedek szinte semmire kb. 5 éve. És így sem hat semmi fejfájás elleni. Nem tudom milyen a migrénes fejfájás de sztem nálam simán jelen van, most jelen pillanatban is olyan, hogy ha lehajolok vagy wc-zek vagy csak egyszerűen helyezetet változtatok annyira lükete,hogy a fejem majd szét megy. Második válaszoló az amit te kaptál gyógyszert az antibiotikum volt vagy nem? Mennyibe került? Lehet nekem is ki kellene próbálnom.
2010. nov. 9. 09:49
 6/18 A kérdező kommentje:
Használtam már olyat is béres antifront csepp volt a neve, jó drága és nem nagyonhasznált. Azt is folyamatosan kell szedni és ha elfelejtem egy nap bevenni semmit sem ér. Folyamatosan szedni meg nagyon drága lenne, naponta 3x kell cseppenteni belőle elég sokat, és sajnos más bajom is van amire az elmúlt 2 hónapban 20ezer forintot kölöttem és sajnos az is semmit nem ért..
2010. nov. 9. 09:57
 7/18 anonim ***** válasza:
2. vagyok, az egyikre tuti emlékszem, az az Apranax nevű gyógyszer volt, a másikat meg sajnos tényleg nem tudom. Nem is figyeltem én, akkor már bármit beszedtem volna, amit mondanak!:) De ezek nem drága gyógyszerek, és mondom, ha minden jól megy, egy dobozzal elég is! Az ambulancia az ingyenes, a tb támogatja, csak nálunk pl (Kecskemét), kb. 2 hónappal belejelentkezés után lehet időpontot kapni! De szerintem megéri!
2010. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én kapszulában szedtem a Béres Antifrontot, nekem nagyon bevált. Napi egy, és semmi bajom nem volt. Ha néha kihagytam 1-et, akkor sem. (Mellesleg a fogamzásgátlót is naponta kell szedni, nem lehet kihagyni... ez is olyan, oda kell figyelni.) Nekem a melegfronttól fáj a fejem.


A fájdalomcsillapító visszaüt, ahogy nálad már nem is működik. Olvastam, hogy ha valaki túl sokat szedi, már eleve attól is fáj neki, ha nem veszi be az (egyre nagyobb) adagot - úgy működik, mint a kábítószer, egyre több kell, egyre gyakrabban, ha nem kapod meg, elvonási tüneteid lesznek. Szerintem veled is ez történt.

Így már baromi nehéz...


Esetleg a homeopátiát megpróbálhatod, nekem nem használt, IGAZ nem voltam homeopátiás orvosnál, csak találomra kértem egy szert a patikustól. De azt mondják, számít, hogy szakember mondja meg, hogy a te bajodra mit kell szedned.


Amit én még megfigyeltem: ha nem eszem húst tartósan, nem fáj a fejem (frontkor). Többször kipróbáltam, mindig bevált. Csak az a baj vele, hogy ha szénhidráttal pótolom (mert csak zöldséggel jóllakni nem lehet), baromi gyorsan hízom. Úgyhogy nem tudok vega lenni, pedig az nálam megoldás lenne. De nincs kedvem 100 kilósra hízni. (Hiába mondják, hogy a vegák egészségesek és vékonyak... nem igaz...) Esetleg ezt még kipróbálhatod, vesztenivalód nincs.

2010. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

*néha azért bírjam ki, hogy ha fáj nem veszek be egyből gyógyszert, csak ha már nagyon muszáj


Nekem ezzel az a bajom, hogy ha veszek be gyógyszert, amikor érzem, hogy kezd fájni, akkor jó eséllyel elmúlik, vagy tompa marad. Ha megvárom, míg "nagyon muszáj", akkor már hiába veszek be bármiből bármennyit, iszonyúan fáj és lüktet, mozgatni alig bírom a fejemet, csak feküdnék mozdulatlanul. Ráadásul így akár 2-3 napig is fáj egyfolytában.

Lehet, hogy rosszat teszek, de ha lehet, én inkább az elején beveszem a gyógyszert, akkor nem vagyok rosszul és tudok dolgozni meg élni.

2010. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak ezekkel a gyógyszerekkel az a bajom, hogy tényleg nem használ már egyik sem, így be se veszem, hogy ürüljön a szervezetem, ugyanis 3 éve volt mandulaműtétem arra kaptam egy erős fájdalomcsillapítót és semmit nem használt.. míg a többiek vígam elvoltak én majd belehaltam a fájdalomba, mert már nem használt a gyógyszer, pedig a legerősebbet kaptam állítólag. Na én azóta nem szedek semmit, és tényleg semmire semmit. A fogamzásgátló igen, az is naponta kell bevenni meghatározott időben, ez nekem mégis más, mert evés előtt kell kicsi cukorra csepegtetni, utánna vizet inni, nekem macerás és nem is segített.
2010. nov. 9. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!