Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tömegnövelő porok szedése...

Tömegnövelő porok szedése után hízás?

Figyelt kérdés
Ha elkezdem szedni a tömegnövelőket mint pl.:Hot Blood és aztán abba hagyom akkor lesz valami következménye?Sok ember mondja hogy ha ezeket abba hadjuk akkor legni fog a mell meg stb... Ebben van valami igazság?:O
2010. nov. 9. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem vagyok híve az ilyesmi erőltetett dolgoknak, de az alaptalan paráztatásnak se, szóval szerintem ha ésszel használja az ember, nincs ilyen mellékhatásuk.
2010. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát figyelj ide a hot blood az nem tömegnövelö és nem attol sorvadnak le az izmaid,a tömegnövelö az azert van h + kilokat szedjel fel jobb esetben ha az etrend és egyeb dolgok rendben vannak akkor nem zsirosodni fogsz töle , amellett a kemeny edzések , inkabb olvassal meg utan a,mint h ien hülyesegeket kerdezel , lehet lepontozni :D
2010. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a 2 válaszolónak :D és hidd el hogy utánna néztem ;)
2010. nov. 11. 15:06
 4/4 anonim válasza:
nem az idiotákra kell hallgatni hanem el kell menni ezzel a témával foglalkozó oldalra ahol minden le van írva. mellesleg a hot blood tápkieg,De nem tömegnövelő... Hot Blood igazábol pörget meg jobban tudsz koncentrálni edzés közben...
2011. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!