Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Star Tec tömegnövelő?

Star Tec tömegnövelő?

Figyelt kérdés

Láttam tescoban egy Star-Tec tömegnövelő port. 100% Whey pro fehérje több ízben, csoki, eper, banán 1Kg Mass Gainer

Szerintetek jó lehet? nem nagyon értek hozzá.Csak 3190FT ...

kössz a válaszokat.


2011. szept. 24. 14:21
 1/9 anonim válasza:
0%

Igazából én sem értek hozzá, de véleményem szerint ezek a "mű"-dolgok alapból egészségtelenek, úgyhogy ha nem muszáj inkább ne!

De ez csak az én véleményem, nem tudományos, csak magánvélemény...

2011. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 valasz88 válasza:
0%
Egészségesen táplálkozni sokkal kifizetődőbb... a pár hónap/év alatt ilyen mesterséges vackokkal felpumpált izmok később összeesnek, semmit sem érnek. Látványos izmok helyett hasznos izmokat kell fejleszteni.
2011. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%

Minek írtok, ha azt se tudjátok mi az???

Lehetne csirkét is enni, csak mennyiségben és árban is rosszabbul járnál.


Amúgy ha valaki próbálta már, engem is érdekelnének a tapasztalatai. Íz, állag oldékonyság, stb...

2011. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A tömegnövelőből beszedtem 2 dobozzal. Az íze az jó :D kicsit habzik de iható nem vészes. Holland csokis volt. Most tervezek venni ugyan ettől a cégtől fehérjét banán-eper ízesítésben :D
2011. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a Star-tec termékei mind jó minőségű, bevált anyagok. Ajánlanám mindenkinek a termékeiket. Amellett, hogy olcsó, igencsak eredményes szerekről van szó. Szerintem mindenkinek megér legalább 1 próbát! Érdemes körülnézni az oldalukon is, de nem reklámoznék, ezért nem írom le.
2011. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zs. válasza:
A tömegnövelőt még nem próbáltam de a fehérjét igen. azt kell hogy mondjam ha épp nincs pénzem Scitecre akkor beugrok mindig 1ért a Tescoba, mert ízre a vanilliás és az epres-banános is remek. Oldódása tökéletes csak meg kell várni míg a hab lemegy. Magas glutamin és BCAA tartalma van. 3000Ft-ért pedig egy 750g-os akcióban nagyon is megéri.
2012. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

jó régi kérdés, de nekem most lett aktuális,

vettem a fent említett cégtől creatine monohydrat-ot. azt írja 5 grammonként kell inni. de mivel mérjem ki az 5 grammot? nincs a dobozban adagolókanál...

2014. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kis teás vagy kávés kanál az 5gr
2014. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Imrush880604 válasza:

Én is ma vettem bio health mass gainer-t és creatine monohydrate-ot

A zacsiban volt adagoló kanál,a dobozban nem.

Kíváncsi vagyok,hogy lesz-e rám hatása.

Gyúrni nem járok,de elég nagy súlyt mozgatok napi szinten.

2015. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!