Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az FLP aloe vera izzadásgátló...

Az FLP aloe vera izzadásgátló dezodor triklozánt tartalmaz. Míg a hagyományos dezodorok alumíniumot. Mindkettőről kimutatták, h rákkeltők. Most akkor melyik veszélyesebb?

Figyelt kérdés

Az FLP-aloe verát épp azért nyomatják, mert nem tartalmaz alumíniumot( a hagyományos dezordorok alumíniumot tartalmaznak és ezért rákkeltőek). Ezért van már enyni fiatal mellrákos nő, és már pasik között is egyre gyakoribb a mellrák, hiszen egyre fiatalabban kezdik el ezeket az izzadásgátlókat használni. Viszont az FLP-s dezodor triclosan-t tartalmaz, és ez a szer is olyan súlyosan rákkeltő, h a WHO már a betiltását kezdeményezte.

Most akkor mégis melyiket "biztonságosabb" használni??


2009. jan. 23. 10:09
1 2 3
 21/23 marcselina válasza:
Én most rendeltem a FLP től pár terméket,mert,szeretnénk kisbabát.Egy hete már nagyon fáj a vesém és a petefészkem.Orvoshoz mentem és azt mondta a kivizsgálások során arra jutott,hogy nagyon sok guar gumi jutott a szervezetembe,mivel ezt is tartalmaz.Ebből ha sokatt fogyasztasz mérgező is lehet.Megtémadta a veséimet és a petefészkemet .Szeretném ha irna nekem olyan személy akivel hasonlo megtörtént.Mert most nemtudom,hogyha mással is megtörtént akkor mégsem olyan jok a termékek ahogy mondjak
2012. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

hali, nekem 2011.09.09-i gyártású deóm van, és van benne triclosan. Viszont nem csak ez, hanem a Fragrance (Parfum) is veszélyes anyag eszerint az oldal szerint:

[link]

Találtatok egyébként olyan deót, amiben nincs káros anyag, és elfogadható árszinten van? (számomra ez az FLP a ~2000 Ft-os árával az)

2013. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Sziasztok, ami nekem bevált (de én nem vagyok izzadós) a Bioderma Sensibio golyós. Más oldalakon nagyon lehúzzák, de azért mert hozzá vannak szokva a izzadásGÁTLÁShoz, az étrendünk és az hogy mit iszunk és mennyit meghatározza mit izzadunk ki. A krémmánián rossz az összetevő lista, mert ebbe nincs aluminium! Se triclosan.
2015. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!