Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szellemi összpontosítás...

Szellemi összpontosítás esetén milyen táplálék kiegészitőt vagy akármilyen tabletát teát ajánlotok vizsgák tanulás során?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig minden vizsgámra szőlőcukrot vittem.
2011. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz hasonlóan én is a szőlőcukrot tudom javasolni, bár nekem személy szerint sokkal többet jelent 1 szelet/tábla(kinek mennyi) csokoládé! Hatással van az agyunkra, serkenti.
2011. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha természetes megoldást keres, akkor az ananászt ajánlom.

Mesterséges termékek közül Reergin+ és a MemoLife tbl.-t ajánlom.

Üdv.:

d.D.

2011. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Lecitingranulátum a Müllerben kapható, vagy gyógynövényben.
2011. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A lecitin tényleg ajánlott,omega 3 szintúgy,de állítólag a B1-vitamin hatása mutatkozik meg a leghamarább.Ginkgo biloba se kutya:)
2011. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
omega3 zselékapszulát vegyél be az teljesen jó
2011. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
csokicsokicsokicsokicsokicsokicsokicsokicsokicsokicsokicsoki!!!!!! :)
2011. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 sonas válasza:
Vitality!!!!!!!!!! Ez nem csak a memóriádat dobja meg 30%-al, hanem a fizikai és szexuális aktivitásodat is. És csak gyógynövényekből áll. Ha szeretnél, nálam rendelhetsz, ezt üzletben nem lehet kapni. A Pharmanex gyártja tavaly őszétől, ezért nagy újdonság, de csak közvetlen eladásban lehet megkapni, azaz tőlem. Utána nézhetsz a neten is. üdv.
2011. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
ganodermázz, ez egy vitalizáló hatású gomba, én ezzel tanulok. priviben segítek, ha rámírsz:)
2011. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagy mennyiségű B1 vitamin mondjuk egy 500-1000 mg, alkohol pont ezt a vitamint pusztítja a legjobban, azért van az a kellemesebb érzés, és egy alkoholistának pont emiatt lesz gyengébb a koncentrációja, ez a vitamin javítja a koncentrációt, csak hosszabb távon mindenképpen szedjél mellé c-vitamint egy 5 g az jó is már, csak mivel a b1 vitmain javítja a koncentrációt is és fizikailag is frissít, és a sport is hiába egészséges mégis sokaknak pont azért van szívproblémája mert nem szedd c-vitamint legalábbis eleget nem, nekem 5-10 g C-vitamin segített már tüdőgyulladás 40-fokos láz, és fülgyulladás leküzdésében is rövid időn belül gyógyszerek nélkül, a gyógyszerek pont azért nem jók mert pusztítják a szervezet vitamin készletét, az én koleszterin szintem is 8 volt, és amikor szedtem c-vitamint 3-4-5 g-ot naponta néhány hónap múlva 4 alatt volt a koleszterinem, és azóta is tartja magát, c-vitamin a magas vérnyomástól kezdve tulajdonképpen mindenre jó, késlelteti az izomzat leépülését, -a fogak elromlását, -csontok elgyengülését, javítja a vérkeringést és még lehetne sorolni, és sokan gyógyszereket szednek, pedig annyi tea is van ami nagyon jó magas vérnyomásra, bocs ha egy kicsit hosszú lettem
2011. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!