Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha van olyan természetű ember...

Chello4623 kérdése:

Ha van olyan természetű ember aki nehezebben tud felszedni pár kilót . Hogyan tudna hízni vagy mit kell szednie ahhoz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél sokat! Egyél reggel, egyél este, egyél egésznap, egyél ha unatkozol, egyél ha szomjas vagy, hidd el, el fogsz hízni ! ;)
2011. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fog elhízni, mert ha a sejtszintű anyagcsere gyors, ehet bármit, nehezen fog hízni. Esetleg szedhetsz Culevit-et. Ez egy olyan készítmény, amit rákbetegek szoktak szedni. Vény nélkül vehető és 5.000 ft. Ez működik hidd el. Én is daganatos beteg "voltam" és ezzel+leszoktam a cigiről 30 kg-ot szedtem fel. Mindig is olyan kis hurka, vékony gyerek voltam. Katonaságnál is 65 kg voltam. Most 98 kg vagyok.


36/F

2011. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
online játék + pizza + cola
2011. szept. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én nagyon sokáig küzdöttem ezzel. Szerintem a legjobb módszer a testépítőknél kapható táplálék kiegészítők. Nem a szteroidok!!! Van ezek között a porok között ami nagyon jó. Ha edzel mellette, szép arányosan fogsz gyarapodni. Ha nem edzel, ahogy eleinte én is tettem, hízni fogsz. Ezt garantálom. Én az ilyen pizza-süti kombókat nem javaslom. És mint mindenre,erre is igaz, hogy csak ésszel.
2011. szept. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Rendszeres étkezés ! Minden étkezés után valamilyen édesség fogyasztása főleg vacsora után ! Mielőtt lefekszel újra edd tele magad édességgel ! Persze utánna moss fogat ! Tuti hízni fogsz ! Nekem sikerűlt !
2011. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a konditerem vált be. Erősítő edzés elkezdése után kb egy héttel iszonyú mennyiségeket kezdtem enni. 50 kg-ról indultam, és 58 kiló lettem kb 2 hónap alatt, ezt a testtömeget tartottam, és edzettem tovább. A végeredmény nagyon tetszett. :))
2011. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pillanatok allatt fell lehet venni egy pár kilót. de a lustaság miatt nem teszik sokan. egy zsák liszt szerintem van egy pár kiló. magatokra lehet kötni. de most ilyen időkbe nem szabad hizni. jön a élelmiszer hiány. és aki ma nem kövér az hamarabb elpusztul akkor. aki többet eszik többet szarik.

az meg rengeteg kiadás mennyi wc papir?

ahoz rengeteg viz kell.

aki sovány ma az legyen holnap is.

mert aki kell cipelje a sovány ember koporsóját nem fog annyit izzadni . meg szidni.

2011. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!