Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Aloe vera gél belső fogyasztás...

Aloe vera gél belső fogyasztásával kinek milyen tapasztalatati vannak? Kinek miben segitett? Elég drága, és nemtom megéri-e venni, de egyszer azért kipróbálnám. Tapasztalatokat szeretnék hallani.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 10:37
1 2
 11/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Én anno fogyasztottam gélt, de mára már van egy új cég, aminél akár harmadáron(előfizetéssel) 2340ft-ért lehet kapni gélt.(ugyan olyan aloe minősítéssel rendelkezik mint a foreveré, és megcsinálja a jód tesztet ugyan úgy!

4 féle ízesítés, 1 liter 4680ft. Ha valakit érdekelne, tudok segíteni, hogy tudjon ilyet beszerezni, csupán keressen meg(nem rajtam keresztül kell rendelni, de ha szeretné valaki tudok hozni is)

Sziasztok

2010. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a az igazi az aloe vera növényből nyert zselés folyadék.Én is ittam aloe forever termékeket,semmi hatást nem éreztem és drága is.Most vettem növényt és otthon magam készítem az italt.És a bőrre is kenheted.Sok jót hallottam róla.Majd kiderül.Azért választottam a növényt,mert az 100% aloe.Ezt Te csinálod és nincsenek benne semmi szerek,adalékok,stb.Ha utána nézel a neten,rengeteg mindenre jó.Külsőleg,belsőleg.
2012. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

Az előző válaszoló vagyok.Most küldök egy linket,ahol megnézheted hogy állítod elő otthon.Egyszerű és olcsón lehet venni növényt virágosban is.

[link]

2012. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bak Péter 71 válasza:

A legfontosabb azt látni hogy az általam meg nem nevezendő cég(ek) MLM rendszerrel értékesítik a termékeiket. Az MLM lényege hogy 2 féle terméket lehet így eladni: amelyik szar vagy amelyik irreálisan drága. Rosszabb esetben mindkettő.

A szűk ismeretségi körömben többen is árulják, itt is 2 féle ember van. Az egyik aki anyagilag van motiválva nem érdekli milyenek a termékek, azt mondja amit mondania kell, a másik akinek ki van mosva az agya. Az első talán rosszabb, mert anyagi érdekből hajlandó hazudni, a másik viszont nehezebben lerázható.

A rendszer lényege, hogy az eladót hívővé tegyük ajándék utak, vacsorák, pontrendszer, bemutatott ebből meggazdagodott ultra-milliomosok és ünnepélyes felsőbb szintre lépés-díjkiosztók által, ezzel motiválva hogy az eladásokat növelje. Ha már átvette a hitgyülis hangulatot kezdődhet az eladás.

Az Aloe Vera: Valóban évezredek óta használják, ismerik jótékony hatását, azonban napi fogyasztását valószínűleg a mai embert leszámítva sose tette senki. Ismert a bőrre és székrekedés elleni jótékony hatása, de ne feledkezzünk meg arról hogy az aloe vera és az aloin mely ennek a “csodanövénynek” a csodát kiváltó hatóanyaga a Nébih negatív listáján van ami azért elgondolkodtató. [link] A szakvélemény maga: [link]

Tehát rendelet van a forgalomba hozható aloe vera gélek aloin tartalmának szinte teljes kivonásáról mely során olyan “gyógynövényt“ kapsz melyből hiányzik a gyógyszer...

A millió jótékony hatás persze a végletekig fel van korbácsolva, melynél valószínűleg többre mész ha elrágsz napi egy répát vagy almát, de ugye azon nem lehet meggazdagodni.

És el is érkeztünk a lényeghez. Ha már mindenáron aloe verát akarsz inni, bemész a Rossmanba vagy egy közepes áruházba és akár ötödáron is megveheted ugyanezt az egyébként semmi nem érő löttyöt. De persze ilyenkor jön az ijedtség, az biztos gagyi. Hát pont ugyanolyan, Afrikában az aloe ültetvények egymást érik, ugyanazt kapod bármilyen csomagolásban veszed.

Ezt a növényt forgalmazó cégek más vitaminkészítményeket, krémeket, mosoporokat és a képzelet szab határt mimindent nem forgalmaznak. Személyes tapasztalatom szerint nem jobb nem is rosszabb mint más boltban kapható termékek, csupán az áruk irreális!

Szerény véleményem szerint ártani nem árt, ha hiszel benne a placebó hatás ennél is működik, szóval ha van egy rakás fölösleges pénzed egyed, igyad, kenjed... !

2020. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!