Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Este megettem egy kanál...

Este megettem egy kanál virágport és reggel fájt a torkom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kezd megromlani a virágpor? Vagy csak nem szabad úgy enni, hogy nem eszünk utána semmit mert ottmaradnak a torkomnál a kis darabkái? Már régóta eszem naponta 1-2 kiskanállal belőle és kezd elfogyni.
2012. jún. 17. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kötném feltétlenül a virágporhoz.Bár maradhatott a torkodon egy darabka,de mert nagyon hamar felszívja a nedvességet,így hamar szét is olvad,ettől nem fájhat a torkod.Érdemes jól elszpogatni vagy szétrágni mielőtt lenyeled,hogy jobban hasznosuljon,de szerintem nincs összefüggés a virágpor és a torokfájás között.Igazán lejárni sem tud,ugyanis tele van "természetes tartósítószerrel".
2012. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
közi, ez a válasz hasznos, akkor még eszem, de biztos hogy attól volt és éreztem a kis darabkáit, magában jól megrágtam é lenyeltem de a sok pici darabka ottmarad. akkor megeszem még a maradékot is:) köszi
2012. jún. 18. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!