Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mennyire káros, ha Listerine...

Mennyire káros, ha Listerine szájvizet tartok 20 percig a számban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
20percig? Nekem már az előírt 30mp után úgy ég a szám, hogy nagyon. Ha te 20percig kibírod akkor minden tiszteletem a tiéd.
2012. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az idióta barátnőm ezzel szórakozik xDDD és sztem nem normális xDDD ugye nem lesz semmi baja?:O mondtam neki h 30mp nem hülyeségből van ráírva
2012. aug. 12. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Olvasd el ezt a cikket -> [link]

Szerintem érdekes! :)Nyilván ezek a káros dolgok rendszeres használatkor keletkezhetnek,de ebből kifolyólag szerintem nem sok jót teszel azzal ha 20 percig tartod a szádban.

Egyszeri alkalommal nem biztos,hogy érzel majd valami különlegeset,de én tuti nem próbálnám ki.

2012. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem vágd nyakon az idióta barátnődet,ha ilyennel szórakozik :D :D :D :D

Nem egészséges!!! És tényleg nem véletlenül van az a 30 mp a dobozára írva.

2012. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szetrox ***** válasza:
71%
antibakteriális szájvízet használni hülyeség, bocsáss meg a kifejezésért:D a szádban nem csak rossz baktériumok tenyésznek hanem hasznosak is(akár a bélrendszerben)és ezek képesek kordában tartani bizonyos kórokozókat/gombákat. szájvízzel kiírtasz onnan nagyjából mindent és ebben a félsteril környezetben elég sok minden képes emgtelepedni. persze ezt a szájvíz-cégek nem fogják az orrodra kötni, mivel ebből van hasznuk. azt mondják hogy megöli a baicikat ami igaz, de a többit nem kell tudnod. különben meg ha szájszagod van akkor arra a szájvíz csak részleges megoldást jelent(tüneti kezelést) ugyanis a rossz lehelletnek sok oka lehet, sok kezelhető oka, amit lehet érdemesebb lenne megoldani mint kinyírni a szádban mindent.:DD
2012. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én tudom, soha nem használtam szájvizet, de köszi továbbítom neki :)
2012. aug. 14. 03:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Örömmel látom hogy nem csak nekem jutnak eszembe ilyen elvetemült dolgok. :D(rákerestem google-n ezt dobta ki)


Én ritkán használok szájvizet, de ha használok akkor 5 percig simán benttartom a számban. Csíp mint állat, viszont szépen fokozatosan gyengül a hatása 3-4 perc után már alig érezhető.

2013. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
xDDD gratu neke is:D te lány vagy?:D
2013. márc. 5. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán :D
2013. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!