Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan növeljem a tömegemet?

Hogyan növeljem a tömegemet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hízékony bármennyit is eszek viszont nagyon finnyás vagyok. Egyik barátom komolyan sportol és mondta hogy az izomtömegemet is növelhetném a tömegnöveléshez. Elfogok járni futni, itthon fittnesezni,néha kondiba amit lehet. Ha futok kb. mennyi idő után látszik a változás? Milyen sportokat ajánlotok? (nem fogyni akarok, izmosodni!mielőtt belém kötnétek:) )

2012. nov. 7. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:
13/L
2012. nov. 7. 18:54
 2/4 anonim válasza:
én is olyan vagyok,bármennyit eszek,nem hízok,vagy csak nagyon keveset:)genetika:)
2012. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tömegnövelés/izmosodás kulcsa:

1, Betartott, megfelelő étrend. Napi 6 étkezéssel. Fehérje ill. szénhidrát szükséges mennyiségét kiszámítani és naponta bevinni.

2, Edzéstervet készíteni és aszerint edzeni.

2012. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha izmosodni akarsz, es nem fogyni, akkor ne a futas legyen az elsodleges, hanem inkabb csak kiegeszito sport. A futas zsirt eget, es fogysz, igy az elsodleges celnak nem felel meg (izom noveles). Ez mellett ad allokepesseget is, igy kihagyni sem szabad, de erositeshez sajat testsulyos erosito gyakorlatokat ajanlok (mint pl. fegyencedzes), valamint valami jo kis felporgetos edzest (mint pl. az insanity).


Na es persze megfelelo taplalekbevitel!

2012. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!