Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan tudnék minél gyorsabban...

Hogyan tudnék minél gyorsabban izmosodni?

Figyelt kérdés
Meg vagyok győződve róla, hogy nem állna jól a vékony testalkat, így nem feltétlenül fogyni szeretnék, hanem a rajtam lévő zsírt átalakítani. Hogyan tudom ezt megcsinálni? Mennyit eddzek? Nagy vagy kicsi súlyokkal? Étrendi változást ez igényel? Ha igen, milyet? Valaki, aki ért hozzá részletesen válaszoljon,akár privátban is. Köszönöm! 19/L

2013. okt. 29. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Zsírból nem lesz izom, se fordítva.

Dióhéjban tömegnövelő étrend + súlyzós edzés (számodra) nagy súlyokkal. Az étrenden múlik kb, tehát kell változás.

Olvasnivaló: body.builder alapismeretek, sárga kapszula, gyik sportrovata, ha kérdésed van még ott tedd fel, vagy írj.

2013. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy értem, hogy a rajtam lévő ' husit ' szeretném izommá alakítani, vagyis nem fogyni szeretnék, hanem izmosodni.. Pl ahol lötyög a kezem azt szeretném,hogy feszes legyen,
2013. okt. 29. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A hús az izom. A zsír meg zsír. Ami lötyög meg folyik, az zsír. Amit be tudsz feszíteni, és kemény lesz, az izom. Átalakítani még mindig nem lehet egyiket a másikba.

Zsírból fogyáshoz szálkásító diéta kell, izomnöveléshez meg tömegnövelő étrend. Egyik le, másik fel, de csak egymás után, egyszerre max kezdőknél korlátozott mértékben lehetséges. Vizuálisan kell eldönteni, hogy neked melyikre lenne előbb szükséged.

2013. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval, ha pl futok,akkor a lábam izmos lesz de mégis lötyögni fog vagy hogy van ez ?
2013. okt. 29. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahj... egyrészt a futást nem izmosít. A lötyögést a tested összetétele avagy testzsírszázaléka szabja meg. Ha túl magas, túl sok a zsír rajtad arányaiban, akkor az lötyögni fog, mivel nem tartja meg magát. De ha elkezdesz izmosodni, akkor az "kifeszesítheti" kissé a zsírt, ha nincs túl sok.


Helyi zsírégetés amúgy nincs, nincs beleszólásod, honnan fogyj, és nincsenek fogyasztó gyakorlatok sem, az izommunka nincs hatással az izom felett levő zsírra.

Inkább olvass.

2013. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mikor értik már meg végre az emberek, hogy a zsír, zsírszövetből van, az izom pedig izomszövetből. Az egyikből nem lesz másik és ha a jövő héten megkérdezitek mégegyszer, akkor se lesz. Ez kb. olyan mintha a krumplistésztát szilvásgombóccá akarnád alakítani.
2013. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Súlyzókkal lehet a leggyorsabban, vagy kettlebell-el. Olyan naggyal, amit még elbírsz és vagy húsz ismétlésbe nem szakadsz bele. Aztán növeled a súlyt. Mielőtt bármi történne, a Sárga kapszulát tényleg olvasd el.

És persze kaja (az is van a S.K-ban)

2013. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vörösnefelejcs jól beszél. Az izomnövelés tulajdonképpen mikroszakadások sorozata, ezt pedig nagy erő kifejtésével tudod elérni.
2013. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!