Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szeretnék egészségesen élni!...

Szeretnék egészségesen élni! Hogy kezdjem? 19L

Figyelt kérdés

Mivel genetikailag szerencsés vagyok, nem nagyon hízok ezért eddig nem kifejezettem törődtem azzal, hogy egészségesen éljek. sajnos imádom a műkaját, csipsz zacskós leves, gyorskaják... tényleg még az ízüket is :/

de szeretem a zöldségeket is (brokkoli, saláta, karalábé, zeller, paradicsom, minden), mostanában egyre többet eszek ilyeneket. de sajnos egyetem miatt nem nagyon van időm rendesen kajálni se, napi ötször keveset, csak épp ami van :(

meg este is sokat szoktam elfekvés előtt.

milyen kajákat ajánlanátok nekem, amik egészségesek meg finomak is? mi az amit egyáltalán ne fogyasszak nagy mennyiségben? amikent fent írtam nyilván ne, de pl fehérkenyér, tészta, stb... mi az amit helyette? aki ilyen "rossz" életvitelről átállt már jóra ő hogy csinálta? fokozatosan, hirtelen?


2015. febr. 24. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudni kéne mik a lehetőségeid, magadnak főzöl, vagy péksütin élsz stb.


Ha nem vagy hízékony ehetsz teljeskiőrlésű kenyeret, rizst, krumplit (tésztát én inkább nem ennék). Ha van rá lehetőséged akkor figyelj rá hogy egy héten hányszor eszed ezeket (pl én rendelni szoktam a kaját egy hétre előre, próbálom úgy csinálni hogy egyszer krumpli, egyszer rizs, egyszer rakott zöldség (abban is van rizs), egyszer főzelék, az ötödik meg ahogy sikerül, hétvégére meg főzök olyat amiben egyáltalán nincs gyors CH pl székelykáposzta).

2015. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!