Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit gondoltok a természetgyógy...

Mit gondoltok a természetgyógyászokról?

Figyelt kérdés

#egészség #diéta #Termesztgyogyasz
2015. márc. 11. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mármint a sarlatánokról? Akik képesek az embereket lebeszélni a valódi gyógymódokról, és hamis reményt táplálva vagyonokat elkérnek a hatástalan "kezeléseikért"?
2015. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Ha az agysebész agyat "gyógyít", az érsebész ereket gyógyít, a gyerekorvos gyerekeket gyógyít, akkor a természetgyógyász maradjon a természet gyógyításánál...
2015. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A termeszetgyogyaszat tag fogalom. A csontkovacsolas, a masszazs adott esetben mukodik es hasznal. Gyogynovenyekkel is lehet neha eredmenyt elerni..


Viszont van egy csomo aminek semmi hatasa nincs, ha szerencsed van akkor legalabb nem art, ilyen az akupunktura, a homeopatia, stb...

2015. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kételkedők nézzék meg a Flexner jelentést a youtubeon , tényeket közöl .
2015. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#3: A homeopátia ellenőrizhetően működik (ha jól csinálják), a magyar népi gyógyászatnak is egyik fő módszere. Egyébként tudományosan bizonyított, hogy a dió jó az agynak, a szőlő a tüdőnek, a bab a vesének, stb. Ez mi, ha nem homeopátia (hasonlót a hasonlóval)?
2015. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre elfelejtettem válaszolni (előző én voltam): az a baj, hogy a természetgyógyászok között sok a sarlatán, kuruzsló. Érdemes olyanhoz menni, akinek van orvosi diplomája is, akkor kisebb az esélye, hogy félrekezel. Én ismerek elég penge természetgyógyászokat, ha gondolod, keress meg privátban. (Nincs semmi érdekeltségem a dologban, csak segítő szándék.)
2015. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
A homepopatia ellenorzotten nem mukodik.
2015. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Önjelölt gyógyítók mindig voltak, és mindig lesznek. De mint a világon mindent, ezt is lehet jól is, rosszul is csinálni. És azt is látni kell, hogy mai modern orvoslás iszonyatosan rossz irányba halad. Kémiai szerekkel igyekeznek kezelni még egy dehidratáltságból eredő fejfájást is.
2015. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!