Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tényleg olyan jó hatással...

Tényleg olyan jó hatással vannak az emberi egészségre a Tiens cég termékei? Van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 10:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Hát, én elvből kerülöm az ilyen MLM csodákat.

Kicsit olyanok mint a hittérítők, és végignéztem, ahogy valaki nullára redukálja a baráti körét miatta.

2015. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem az MLM érdekel, hanem maga a termék! Attól mert valami boltban értékesítenek lehet jó, vagy rossz! Ugyanez igaz az MLM rendszerekben értékesített termékekre. Azonban engem az MLM hálózatépítés egyáltalán Nem érdekel! Én kifejezetten terméktapasztalatokra vagyok kíváncsi, olyanoktól akik már használtak Tiens terméket.
2015. ápr. 22. 11:58
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy ki támogatja, vagy ki ellenzi az MLM-et, mert nekem nincs szándékom semmilyen hálózatépítésbe kezdeni. Engem a terméktapasztalatok érdekelnek a Tiens kapcsán, olyanoktól akik használták, használják ezeket a termékeket!
2015. ápr. 22. 12:03
 4/30 anonim ***** válasza:
Csak szubjektív véleményt tudok mondani neked, mivel 6 éve tanácsadó vagyok, de saját példánkat látva nagyon sok ismerősünk kezdte el használni a termékeket és többségében elégedettek. Általában akkor nem sikerül a "próba", ha orvosságként kezelik a termékeket és márazonnal, de legalábbis egy doboz valamitől ki akarnak gyógyulni mindenből. 90 nap vagy 3 hónap tisztítás, feltöltés, egyensúlyba hozás. Nem kell hozzá sem hinni, se megtéríteni senkit. Olimpiára készülő sportolók is elkezdték használni, amihez előtte be kellett vizsgálni a termékeket, és doppingmentes, szennyeződésmentes eredményt kaptak. A Wessling végezte, tehát nem valami kis sutyi labor :)
2015. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Milyen betegségek esetén a leghatékonyabbak ezek a termékek? Valóban közük van az Ősi kínai gyógymódokhoz?
2015. ápr. 22. 13:13
 6/30 anonim ***** válasza:

Krónikus betegségeknél (magas vérnyomás, cukorbetegség) hosszabb távon, de tartós javulásokat tapasztaltunk. Daganatos betegeknél is jók a tapasztalatok, de nem csodaszer. Volt, aki meggyógyult, pedig orvos ellenjavallotta, hogy eltérjen a protokolltól. Volt akin nem segített már, de a családja mégis megköszönte, mert fájdalmak nélkül ment el.

Az ősi kínai medicinához olyan köze van, hogy az alapanyagok zöme benne van a gyógyászati könyvükben, a több összetevőjű termékeknél az egymásra hatás érvényesül (energetikailag támogató), és a termékek ajánlásánál is az öt elem rendszere az alap. Pl. allergia, tüdő probléma esetén az orvos nem fog béltisztítást említeni, mi azt ajánljuk...

2015. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Tüdőbetegség, bronhitis, légzési problémák, soványság esetén is ajánlott? Van a Tiens cégnek Magyarországon orvosa, orvoscsoportja, úgy mint például az FLP magyarországi képviseletének? Más termékekkel együtt szedhetőek a Tiens termékek? Mennyivel és miben jobban mint más termékek, például jobbak az FLP termékeinél?
2015. ápr. 23. 09:33
 8/30 anonim ***** válasza:
48%

Első vagyok.

Először is bocsánatot kérek, az élőítélet miatt. Csak tényleg rossz tapasztalatom van ezekkel kapcsolatban.

Másodjára viszont a kínai orvoslással kifejezetten pozitív.

Anno egy időben kínai főnököm volt.

Egyszer sikerült egy elég durva mandulagyulladást összeszednem, ami továbbterjedt az orrmandulámra, a kötőhártyámra, az arcüregemre, a hangszálaimra...

Tippelj, hogy néztem ki... És miért is ne, váltásom nem volt, mivel kolléganőm szilánkosra törte a sípcsontját.

Szóval egy komplett gyógyszertárral mentem dolgozni :).

Kaptam tőle valami gyógyszert, amit úgy tudnék leírni, hogy gyógynövények pálinkában.

Napi kétszer egy evőkanálnyit kellett bevenni belőle, és a harmadik adag után úgy ébredtem, hogy jól vagyok.

2015. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a kínai orvostudomány 5000. éves! Tehát ebből a tudásból nekünk itt Európában minél többet kellene hasznosítanunk. Röviden visszatérve az MLM-re! Bármilyen értékesítési formában terméket értékesíteni,( hagyományos bolti, vagy MLM), csak hivatalos állami engedéllyel lehet. A Tiens termékek rendelkeznek hivatalos állami engedéllyel Magyarországon is és az egész Európai Unióban! Ennek én utánanéztem! Tehát, minden olyan engedéllyel rendelkeznek, mint a boltban kapható táplálék kiegészítők,gyógyhatású termékek. Azonban nagyon fontos a személyes, egyéni terméktapasztalat. Mint írtam engem a termék érdekel és nem az, hogy melyik hivatalos kereskedelmi formában értékesítik. A gyógyszerek rengeteg mellékhatással rendelkeznek, és próbálok utánanézni, hogy egyéb készítmények mint például a Tiens termékek is, milyen hatással rendelkeznek, és kinek mi a tapasztalata! Örülök, hogy neked pozitív tapasztalatod van a kinai gyógymódokkal, még akkor is ha ez független a Tiens termékektől!
2015. ápr. 23. 11:09
 10/30 anonim ***** válasza:

Válaszolok:

1. bronhitis, légzési problémák, soványság esetén is ajánlott? - igen. Ha ezek együtt jelentkeznek, akkor megerősítésként érdemes étel érzékenységet vizsgáltatni orvossal.

2. Van a Tiens cégnek Magyarországon orvosa, orvoscsoportja, úgy mint például az FLP magyarországi képviseletének? - nincs olyan, jelenleg csak a hagyományos kínai egészség filozófiát követően ajánljuk a termékeket.

3. Más termékekkel együtt szedhetőek a Tiens termékek? - igen, van par szabaly, amit Figyelembe kell venni

4. Mennyivel és miben jobban mint más termékek, például jobbak az FLP termékeinél? - szubjektív véleményt szintén, de nekünk jobban beváltak és végre itt nem gyógyszer szemlélet szerint ajánlhatunk, hanem egy ősi kiforrott rendszer alapján. Éppen ezért nem vagyunk függésben nyugati orvosoktól.

2015. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!