Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tényleg olyan jó hatással...

Tényleg olyan jó hatással vannak az emberi egészségre a Tiens cég termékei? Van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 10:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Hmm. Tehát akkor ez egy kamu, aki árusítja az köztörvényes bűnöző, és 9 éve már jogerősen eltakarították őket?
2015. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
60%
Lényegében jah. De évente jön 2-3 új sámán, jövedelmező üzlet a hiszékenyek lehúzása. Szokásos sztori: ősi gyógymód, a világ orvosai nem ismerik el, csak a bölcsek köve birtokosai ismerik, Dr prof Akárkicsoda találta fel (aki nem található sem a google-n és egyetlen egyetemen se publikált soha), de csodálatos gyógyulók garmadája bizonyítja, hogy a cucc baromi hatásos.
2015. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Semmilyen hatásuk nincs a termékeknek.

Mehet a pi-víz, kézrátétel, halotti csók, és pápai áldás kategóriájába, de az meg van ingyen is mint tudjuk :-)

2015. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A Tiens cég hivatalos müködik Magyarországon jelenleg is és a termékeket hivatalos engedéllyel forgalmazzák Magyarországon is, az Európai Unióban is, és máshol is.Ennek én utánanéztem! Az, hogy a cégnek milyen vitája volt évekkel ezelőtt az Gazdasági Versenyhivatallal nem érdekel, mert rengeteg nem MLM cégnek is volt vitája a fenti állami szervvel. Mint ahogy az MLM- mel kapcsolatos viták sem érdekelnek! A gyengébb értelmi képességűek kedvéért ismételten kérem , hogy személyes terméktapasztalatokról írjatok. A személyes terméktapasztalat lehet negatív, vagy pozitív, de mindenképpen személyes tapasztalat legyen és kifejezetten terméktapasztalat! Nem vélemények érdekelnek, hanem személyes terméktapasztalatok, akár negatív, akár pozitív!
2015. máj. 1. 18:37
 25/30 A kérdező kommentje:
A személyes terméktapasztalatok megosztását akár negatív, akár pozitív, köszönettel veszem. Bohóckodásokra és a terméktapasztalatok nélküli hozzászólásokra azonban többet nem reagálok!
2015. máj. 1. 18:42
 26/30 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem jött le kérdező, hogy ami nincs, az nem lehet? Vegyél Béres-cseppet, többre mész.
2015. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Na, látom, megérkeztek Dr. Google munkatársai :)

A GVH jogosan büntette meg a céget anno, de nem azért mert hatástalanok, csak azért mert a szabály az, hogy csak a gyógyszer gyógyít és nem állítható egyéb termékről ugyanez.

Ettől függetlenül én nagycsaládosként a 3 gyerekemen, feleségemen és magamon tapasztaltam, hogyan lehet helyrehozni azt, amit az orvosok sem tudtak.

A kertészeket is meg lehetne büntetni amúgy, mert sokan állítják, hogy zöldség - gyümölcs kúrától gyógyultak meg :)

Papp Olivér videójára keressetek rá, cégnevet nem említhetett a riportokban, de ezekről a termékekről beszélt.

Ja, és mielőtt IP cím vadászatba kezdene bárki, küldjetek privát üzenetet és válaszban elküldöm az összes adatokat. Ha a kormánytisztviselői állásom múlna ezen, akkor is felvállalom a szavaimat.

2015. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ha magyar cég, magyar táplálékkiegészítőket forgalmazna akár boltban is, hogy úgy hirdetné, hogy ezek gyógyítanak, akkor a GVH azt is megbüntetné. Egyébként úgy tudom Béres doktor is nagy csatákat vívott annak idején az általa kifejlesztett termékek miatt a magyar hivatalokkal. Azonban engem továbbra is csak a személyes terméktapasztalatok érdekelnek, nem a GVH bírsága, Nem az MLM, csak a személyes terméktapasztalat és semmi más! Ha ez a fórumozás megint elmegy egy más irányba, akkor jó szórakozást kívánok, de engem nem érdekel ez a vita. Köszönöm az eddigi értelmes hozzászólásokat!
2015. máj. 2. 10:07
 29/30 A kérdező kommentje:
Megnéztem az általad javasolt Papp Olivér gyógyulásáról szóló videót, amelyben a fiatalemberrel több mint 15. percig beszélget Hajdú Péter televíziós műsorvezető! Megdöbbentő!
2015. máj. 2. 10:36
 30/30 Rákos Anna válasza:
Nekem porckorongsérvem volt, műteni akarták. A Tiens termékeknek köszönhetően, nem kellett gerinc műtét, és évek óta fájdalmak nélkül, tünetmentesen élhetek.
2015. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!