Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tudnátok javasolni naptejet?

Tudnátok javasolni naptejet?

Figyelt kérdés

A bőrőm igen érzékeny. Tavalyi év óta rendszeresen használok naptejet a hétköznapokban ,csak attól félek ,ha nem megfelelőt használok ,akkor többet ártok a bőrömnek ,mintha érné a nap.

Egy olyan naptejet keresek ,ami jól véd a naptól ,de emelett természetes alapú.

Minden választ nagyon köszönök



2016. márc. 21. 03:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A legfrisseb napptej a legjobb. Meg kell fejni a napot.
2016. márc. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én ezeket ismerem: [link]

Egész testre talán kevésbé húzós egy házi készítésű naptej, én ezt a receptet szeretném idén kipróbálni, ha sikerül beszerezni az alapanyagokat: [link] (a csokit/kakaót egyébként kihagynám, hogy ne fogja meg a ruhámat)

2016. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne használj naptejet! Egyrészt, mert szükség van rá, hogy érjen a nap, másrészt a naptej igen ártalmas a bőrnek.
2016. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vannak házi receptek, pl kókuszzsír alapúak. vettem már bio naptejet, de arról is kiderült, h van benne alumínium... szóval a legjobb, amit te csinálsz, és olyan alapanyagokból, amik amúgy is táplálják a bőrödet.
2016. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!