Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Akik vegetáriánus vagy vegán...

Akik vegetáriánus vagy vegán életmódra tértetek, mióta vagytok így és milyen pozitív (esetleg negatív) változások mentek rajtatok/az egészségetekben keresztül? Hány évesek vagytok és férfiak vagy nők?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 14:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én igen, de te úgy látszik még nem nagyon hallottál róla.
2016. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Kedves kételkedő, kérlek nézd még ezt a videót:

[link]

2016. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én kényszeredetten lettem vegetariánus fél éve. Komoly gyomorbetegségem van, ami húsundort váltott ki, de ha le is kényszerítettem egy húsfalatot, akkor utána masszívan kihánytam. Pozitívuma, h nem hányok evés után, aminek én nagyon örülök, negatívuma, h külön kell főznöm magamnak és a páromnak, aki eszik húst és igazán nagy kihívás a gyomromnak míg elkészül az ő étele. De mivel szeretem őt, kibírom.

24/N

2016. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A párod hogy lehet annyira önző, hogy elvárja ezt tőled?
2016. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
57%
A párom nem önző, tud főzni és nem várja el tőlem, h főzzek neki, de mivel szeretem és egész nap dolgozik és én most úgy is ki vagyok írva, így megkönnyítem neki a dolgát azzal, h főzök neki ételt és azzal várom haza.
2016. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!