Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vegán vagyok, mit csináljak a...

Vegán vagyok, mit csináljak a kártevőkkel?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyok vegán, viszont van néhány kedves kis háziállatom /csótányok/

Viszont én tényleg főképpen állatvédelem miatt lettem vegán, és most így nem igazán tudom, hogy mihez kezdjek :D

Nagymamámnál ugyanez a probléma, patkányok vannak a pincében. Valaki, aki szintén vegán, és volt ilyen helyzetben, hogy oldottátok meg?



2016. szept. 5. 15:25
1 2
 11/13 Szaniszlo Ferenc válasza:
100%
Vegánként mondhatom, hogy ha az életedet veszélyezteti egy állat (pl. erdőben rádtámad a farkas) akkor magára vessen, ő kezdte a balhét, megölheted. Ugyanez a helyzet a csótánnyal, minek jött oda? Senki nem hívta, a te egészségedet veszélyezteti. Ugye az más, hogy a bolt polcáról nem veszed le a húst, tejterméket, nyilván azért, hogy megszűnjön az ipari állatkínzás. A patkány elöl viszont szerintem el lehet jól zárni az élelmiszert, és nem fog a házban csüngeni.
2016. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Salx Narval ***** válasza:
Ne áruld el senkinek, hogy pár hónapja vegán vagy. Irtsd ki a kártevőket, rágcsálókat és utána már nyugodtan szeretheted a házon kívül élőket.:D A viccet félretéve ha véletlenül megfertőződnél tetűvel vagy bármilyen élősködővel ezen morfondíroznál? Ne már, csak vegán lettél, nem idióta.:D
2016. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nálam is voltak patkányok, és nálam a gáz vált be.

Hívtam kártevőirtó szakembert, aki egy nap alatt kipucolta a házat. Annyi, hogy ki kellett menni a házból, mert elvileg ugyanazt a cuccot használta nálam, mint amit Auschwitz-ban használtak.


Drasztikusan és kegyetlenül hangzik, de jobb, mint valami fertőzést elkapni, és akár meghalni.

2016. szept. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!