Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tudtok javasolni vegán porcerő...

Tudtok javasolni vegán porcerősítőt?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni a neten is, de szinte mindenben rák, cápa, kagyló van. Máshol meg ködös a megfogalmazás "tengeri eredetű hatóanyagok", ami szerintem nagyjából az előzőekre utalhat... Előre is köszönöm!

2017. máj. 17. 21:52
 1/4 anonim válasza:
Én nem ismerek egyet sem.
2017. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem olyat nem fogsz találni. Szerves alapú, jól felszívódó glükozaminszulfáttal és kondroitinszulfáttal más forrásból nem találkoztam még.A vivőanyag már lehet aloe vera is. Én is ilyet fogyasztok és bevált.Hamarosan kapható lesz egy tojáshártya és biokurkumin alapú világszabadalommal védett bogyó is.
2017. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Msm és kurkuma. És nem csak a porcokra hatnak, hanem megelőző hatásúak, hajregenerálók, hatnak a a bőrre, keringésre, MSM a felszívódásra is stb.
2017. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ne feledd, hogy a C-vitamin elengedhetetlen a kollagén képződéséhez, tehát a sok nyers zöld fogyasztása nem csak az arcot szépíti meg, hanem az izületekre/porcokra is hat.
2017. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!