Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Testképzavaros lennék?

Testképzavaros lennék?

Figyelt kérdés

Jelenleg 168cm és 54 kg vagyok. Folyamatosan figyelek az alakomra,próbálok egészségesen táplálkozni,rendszeresen mozogni.

Mindenki azt mondja,hogy vékony vagyok, egyek már rendesen stb. De én rendesen eszem,napi ötször kisebb adagot, van benne zöldség,gyümölcs,hús minden.

Most írattam egy személyi edzővel étrendet,hogy kicsit formásodjak még. Sajnos van narancsbőröm a fenekemen, igaz alig észrevehető,de engem zavar. Ezért is szeretnék még egy picit fogyni.

Nem látom magamat kövérnek meg semmi ilyesmi,csak még csinosodni szeretnék egy picit.


Teljesen egészséges vagyok, mondjuk vérszegény vagyok,de azt vitaminokkal orvosolom.


Szóval ez tényleg testképzavar vagy nincs erről szó?


19/l



2017. jún. 19. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne érts félre nem akarok bunkónak tűnni, de nekem nem testképzavarnak tűnik, inkább csak nagyon központba helyezed magad és rengeteget foglalkozol a külsőségeiddel
2017. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!