Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet, hogy tényleg ennyire...

Lehet, hogy tényleg ennyire testképzavaros lennék?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve foglalkozom testépítéssel.De ha tükörbe nézek azt látom, hogy egy átlagos vagy átlagon aluli fizikumom van. Tényleg nem vagyok hatalmas,felkarom 39 cm mellbőségem 113 cm.(Most csak ezeket tudom igy fejből :D ) testzsírom pedig 12-15 körül lehet. Bárkit akit meglátok az utcán azt hiszem hogy nagyobb mint én. De bárhova megyek ismeretlen helyre mindenki megdícsér meg mondja hogy milyen jó fizikumom van. Ez a "betegség" tényleg ennyire súlyos, hogy egy vézna pálcának látom magam ? :D
2014. dec. 29. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sokan vannak igy.Fogadok minden nap nezed magadat a tukorbe es varod a fejlodest.Ez nagyhiba
2014. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Módosítom az előző választ: (n)agyhiba.
2014. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, mondjuk ennyire nem mint te. Magadon nem látod annyira a változást, mert minden nap látod magad és mindig csak jobb akarsz lenni.
2014. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld azt nézni és annak örülni, hogy ezzel az alkattal is bőven felül állsz az átlagon :) (Most nem az átlag testépítő versenyzőről / modellről beszélek)

Ha zavar a dolog vagy nevet keresel neki, akkor a "bigorexia" vagy "Adonisz-komplexus" szavakra keress rá.

2014. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamilyen szinten normális, de csak akkor ha nem esel át a ló túloldalára. Egész nap azért ne nézegesd magad a tükörben.
2014. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenki egy nap alatt szeretne izmos lenni,de tudjok hogy ez nem lehetseges:) Sokan Molnar Peter,Toth Dani,Voros Zolira szeretnenek hasonlitani.De elkell fogadnunk hogy Ok mar 15 eve edzenek es isten tudja hany eve nyomjak a cuccot Orvosi felugyelet mellet.Jaj es neki adotsaguk is van ehhez a sporthoz.Bunnynak van igaza,Neakarjuk rajuk hasonlitani.
2014. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én kb. 15% testzsírral rendelkezek jelenleg és 41-42 felkarral, mikor hogy áll a betöltöttségi szintem. Én naponta 2-3x megnézem magam a tükörben, félmeztelenűl és kicsinek látom magam, vagy elégedetlen vagyok magammal, kisebb társaim is nagyobbnak látom magamnál.


Ha elmegyek valamerre, mindig szóba jön, hogy mekkora lettem, pedig magam így látom.


Nem csak te vagy így, szerintem a testépítők 70%-a, és nem túloztam.

2014. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 tukorbe nezeget is sok nem hogy Naponta :) Na ettol gyagyulunk be :) egyebkent tomegelesnel a legrosszabb,olyankor csak hizunk es kover formatlan malacnak lassunk magunkat...
2014. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én minden órába nézem magam akkor velem mivan?
2014. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Khm.. Hát hogy is mondjam el nektek. Ez már rég nem a normális kategória. Napi két -három alkalommal a tükörben nézni magad? Félmeztelenül? Ez elég gáz. Én nőként sem néztem magam sohasem napu egynél többször. Azért, mert annyira nem izgat... Max akkor nézem meg magam,amikor elindulok valahová, egyébként nem izgat a dolog. Vagy edzés közben, azért, hogy lássam,jól csinálom...

Ennyire azért ne parázzatok rá fiúk :-D

2014. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!