Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Le lehet fogyni napi 2 étkezés...

Dani :) kérdése:

Le lehet fogyni napi 2 étkezéssel? 35 nap alatt -5kg? reggeli 10 kor, ebéd 2 ig max de akkor jó sokat (nem nasit hanem főtétel és kovetkezo napig off

Figyelt kérdés
a 2 oras etkezeseket ne mondjatok pls mert az nekem sehogyse valt be...
2017. júl. 9. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvass utanna az idoszakos bojtnek en epp kiprobalom es eleg jonak tunik eddig
2017. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, de ennek így semmi értelme, kettő után akkor már nem eszel gyümölcsöt se? Ez elég egyoldalú táplálkozásnak tűnik. Inkább arra figyelj, mit eszel. Ha tízkor reggelizel, kettő után kellene ebédelned. Inkább annak a híve vagyok, hogy reggeli-ebéd-vacsora, és közben semmi nassolás, ellenben sok folyadék.
2017. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20 óráig nem eszel majd 4 óra alatt bezabálsz? Fogyni nem fogsz tőle, és még szarul is leszel. A kalóriadeficitet nem úgy kell elérni hogy kiéhezteted magad, majd mindent visszafalsz másnap. Még mindig az ésszerű étkezés és testmozgás fogyaszt, ne pedig az ételmegvonás.
2017. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt nem úgy kell, hanem úgy, hogy 8 órán át lehet enni, aztán 16 órán át nem.


[link]


De egerekről van szó, úgyhogy még nem kell készpénznek venni.

2017. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha több munkát végzel, mint amennyi energiát megeszel, akkor fogysz. Vagy ha így jobban tetszik, ha kevesebb energiát eszel meg, mint amennyi munkát végzel.
2017. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, zsírból semmit nem fogsz veszíteni. Butaság.


Nyilván , amikor 2 óránként (wtf?) ettél és nem fogytál, akkor a mennyiséggel és az összetétellel is volt baj.


Sportolj is...

2017. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én régen komolyabban edzettem, de egy nagyobb szünet után feljött rám plusz 15 kg. Nem szeretném elmondani, hogy mért, de nem tudtam edzeni több mint egy éven át és közben a kalória bevitelemen nem nagyon csökkentettem.


Egyik napról a másikra hírtelen 1,5 órán át elkezdtem konditerembe járni és az étrendemen drasztikusan változtattam. A hírtelen gyors váltzás miatt egy hét alatt hírtelen lefogytam 5 kg-ot.

Izom tömeget nem vesztettem. Lehet azért történt mert hírtelen óriási változáson esett át a szervezetem. Még benne volt a rutin, hogy hogyan edzettem régebben plusz lehet a multam miatt jobban reagált a testem a mozgásra.


Éppen ezért nem ígérem, hogy nekem is menne ennyi idő alatt, de 35 nap alatt lazán sikerűlni ha elkezdesz edzeni és egy normális étrendet követni.

Ja és felejtsd el ezeket a 2 napos étkezéseket... ne menj 2000 kalória alá inkább edz.

2017. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha edzel, nem is veszíthetsz izmot :) csak zsírt.
2017. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Pont az ellenkezője javasolható: 2,5-3 óránként, azaz napi 5-6 étkezés, de mindig kicsi adag.
2017. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!