Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Pajzsmirigy túlműködésre van...

Pajzsmirigy túlműködésre van valami diéta, mely segít helyreállítani a működését?

Figyelt kérdés
2017. dec. 13. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Tapasztalatból írom, hogy nem tehetsz semmit. A pajzsmirigyem olyan, mint egy zsírerőmű. Mindent azonnal zsírrá alakít. Hiába edzem minden nap, hiába eszem kizárólag salátát és gyümölcsöt, csak vizet iszom, nem iszom alkoholt, üdítőt. Nem eszem szénhidrátot, semmi nem segít. Egyre csak hízom. Szerintem még a vizet is zaírrá alakítja a szemét pajzsmirigyem. Kidobott a pasim is.Elegem van. Már egy éve diétázom, de abba fogom hagyni. Semmi értelme. Sok sikert!
2017. dec. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hormonok kizárása segít. Tehát az állati eredetű ételek minimalizálása, elhagyása.
2017. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A pajzsmirigy túlműködés fogyással jár. Nem?

Mert én nagyon vékony vagyok.

2017. dec. 17. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De igen, a túlműködés jár fogyással, az alulműködés hízással.
2017. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
92%
Igen, van!!! Olyan nincs, hogy nem tehetsz semmit! Súlyos autoimmun betegségem van, nekem orvos mondta, hogy nem tehetek semmit, még szerencse, hogy nem hittem el! Te teheted a legtöbbet. Saját magadért. Én benne vagyok egy "programban" (közel 2 éve), amit egy ilyen problémából kigyógyult(!!!), magasan képzett lány vezet, orvosok által támogatva. A tüneteim visszaszorultak, visszanyertem az eredeti súlyomat (igaz, fogyni is őrült nehéz, na de hízni?!), és köszönöm, jól vagyok! A program viszont nem csak az étrendi változtatásból áll. Kell hozzá Neked megfelelő étrendkiegészítés, stresszkezelés, elég pihenés (jó alvás) és nem megterhelő, de rendszeres mozgás. Ez tul.képpen egy életmódváltás, amihez elengedhetetlen a gondolkodásmód megváltoztatása, vagyis agyban át kell állni (de a kérdésedben már benne van a szándék :-)). De nagyon megéri, tapasztalatból mondom! Ja, és nem kell, hogy autoimmun kór legyen, ez a program bármilyen krónikus problémára jó! Sok sikert és jó egészséget kívánok! www.medkozpont.hu
2017. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen van. Keress fel egy táplálkozási tanácsadót vagy egy jó természetgyógyászt, aki személyre szóló étkezést tud kialakítani neked.
2017. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!