Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vegán víz? Van ilyen?

LilikeHelloKitty kérdése:

Vegán víz? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Már vagy egy éve vegán vagyok, de a pasim nem az, és állandóan összeveszünk ezen. Általában fel sem veszem, ha piszkálni kezd, de most olyat mondott, ami szöget vert a fejembe! Azt mondta, hogy ha tiszta vizet iszom, akkor azzal vízi élőlények , állatok élőhelyét csökkentem.. namármost nem vagyok hülye, tudom, hogy a víz nem tartalmaz állati termékeket, deee mégis, nem lehet valahol olyan vizet venni, amelyik mondjuk jégből van kiolvasztva és nem veszélyeztetem az állatok élőhelyét vele?

2018. jan. 25. 18:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Én is vegán vagyok, de ne haragudj ez már beteges.
2018. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Jó, ez már szerintem is beteges... De ha ennyire zavar, tegyél ki egy nagy vödröt az udvarra, és igyál esővizet :)
2018. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Van, úgy hívják: Szom Janhalni.

(remélem csak egy troll vagy és nem léteznek ennyire beteg emberek)

2018. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Atyaég!
2018. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Most miért lennék troll? Egyszerűen érdekel a Föld és az állatok jövője. Szomorú, hogy titeket nem
2018. jan. 25. 18:53
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ne menj ki a kertbe se, mert elállod a napot a növények elől, és így nem tudnak fotoszintetizálni.
2018. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták: ennyi erővel ne élj házban, mert elveszed az állatok élőhelyét, ne használj áramot, mert az erőművek szennyezik a környezetet, ne használj internetet, mert a szerverek üzemeltetése során rengeteg veszélyes hulladék kerül a környezetbe, ne fogyassz feldolgozott termékeket, mert az üzemek károsítják a környezetet, ami által szintén állatok halnak meg, de ne fogyassz bio termékeket sem, mert a termőföldek elveszik az állatok élőhelyét.
2018. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
A pasid jó helyen kotorászik. Inni nyugodtan igyál, hiszen a víz úgyis visszakerül a természetbe, nem marad véglegesen nálad. Viszont ivás előtt tényleg jó lenne felforrani, mert valamennyi vízben élő mikroorganizmus van benne és azokat nem árt onnan kipusztítani.
2018. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Már bocsi, de a te logikádból kiindulva ne igyál gleccservizet sem, mert a masszív olvadásoknak köszönhetően rohamosan csökken a sarki jégtakaró, ezzel is redukálva az ott élő állatok élőhelyét.

Egyébként az Evian nevezetű víz pont onnan származik, meg is látszik az árán.

2018. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Értem mit mondtok a házról meg minden, de ennyivel legalább mem tudnék a egíteni?
2018. jan. 25. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!