Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vegán víz? Van ilyen?

LilikeHelloKitty kérdése:

Vegán víz? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Már vagy egy éve vegán vagyok, de a pasim nem az, és állandóan összeveszünk ezen. Általában fel sem veszem, ha piszkálni kezd, de most olyat mondott, ami szöget vert a fejembe! Azt mondta, hogy ha tiszta vizet iszom, akkor azzal vízi élőlények , állatok élőhelyét csökkentem.. namármost nem vagyok hülye, tudom, hogy a víz nem tartalmaz állati termékeket, deee mégis, nem lehet valahol olyan vizet venni, amelyik mondjuk jégből van kiolvasztva és nem veszélyeztetem az állatok élőhelyét vele?

2018. jan. 25. 18:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%
*és nem még nem haltam meg tőle, az egész családom azt iszik, és mindenki makk egészséges. (a sima csapvízben az ésványi anyagok nem olyanok, mint ahogy elképzelik a tudatlan emberek, MERT EZ A FAJTA ÁSVÁNYI ANYAG NEM TUD HASZNOSODNI A SZERVEZETBEN csak a vesekő képződést nagyban segíti. Kémia szakos vagyok már jó pár éve és a vizet vizsgáltam egy munkám során, úgyhogy bízhatsz bennem
2018. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
És egyébként a desztillált víz azaz H2O semmi féle állati eredetü dolgot nem tartalmaz
2018. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
règi kèrdès de el ne kezdjetek desztilàlt vizet inni èdes jò istenem xD
2023. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!