Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le gyorsan és...

Hogy fogyjak le gyorsan és hatékonyan?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban nagyon meghíztam.Szeretnék lefogyni,az a helyzet hogy még sose voltam ennyire túlsúlyos.Főleg hogy most jön a nyár nemsokára szeretnék jól kinézni... Most 170 cm vagyok és 80kg. Várom a tanácsokat!:)


22/L



2015. máj. 3. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Első, és legfontosabb, hogy lefogyj, és később ne is hízz vissza: hagyd el azokat a kajákat, ami miatt elhíztál. Ne egyél zsírban tocsogó sültkrumplit és hamburgert, ne egyél sok cukrot, ne egyél fehér kenyeret.

Az nem megy, hogy "húdejó, koplaltam, éheztettem a szervezetem, ezért most lefogytam és szép vékony vagyok, végre ehetek azt, amit akarok", mert abban a pillanatban vissza fogsz hízni. Ráadásul a koplalás is egy hatalmas baromság. A szervezetnek kell a megfelelő tápanyagbevitel, attól nem hízik. Csak a plusztól. Na azt kell elhagynod.

Egyél egészséges kajákat, és sportolj. És ha lefogytál, ne hagyd abba!

2015. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljes életmódváltással, mert akkor lefogyás után nem fogsz visszahízni. Az időszakos diéták paripafalloszt sem érnek.


1-2 hónap alatt viszont ne várj csodát, ennyi idő alatt nem fog lerepülni rólad 15-20 kiló (ha van annyi fölös).

2015. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
39%

Én ezt csináltam 30 napig és 10 kilo lement:

Csak feherjeport ittam naponta 3x tejben oldva, mellette heti 3 nap futottam reggel es este. Nagyjabol fel orat, de volt, amikor 1 orat is.

Utana salataval tertem vissza az etkezeshez (het jegsalata ebedre, vacsira, reggel turmix), majd 2 utan hal+salata 1 hetig.

2015. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!