Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le sürgősen és...

Hogyan fogyjak le sürgősen és hatékonyan?

Figyelt kérdés
Sajnos aszthmás vagyok, és a sok szteroidos gyógyszerek miatt nagyon elhíztam. És mivel egyre "nagyobb" lettem, több ennivalóra van szükségem, ráadásul gyakran vagyok éhes. Erre már kaptam gyógyszert, és tényleg hat, de fogyni nem fogyok, csak kevesebbet eszek. Nem tudok sportolni (nem azért mert lefulladok, hanem mert magas vérnyomásos beteg is vagyok- a gyógyszereknek hála nem fulladok le), mert rosszul leszek. Járok gyógytesire, de semmit nem ér. Sajnos a családom is ilyen ducibb, az aszthmát és a magas vérnyomást is örököltem, gyógyíthatatlan, de tünetmentesíthető. Most csak vizet iszom, édességeket nem eszem, úgyhogy... ha csak legalább megállnék a hízásban, de nem. Folyton több leszek, most 122 kilónál tartok, egy hónapja még "csak" 114 voltam. Valaki tippeket, így nem húzom sokáig :'(

2013. jan. 10. 16:03
 1/10 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy nekem már 80 kg is jó lenne. Meg ami nagyon keresztbe tesz, hogy hihetetlenül válogatós vagyok, ha olyat kell ennem, amit nem szeretek (pl. spenót, mégis egészséges), nagyon rosszul leszek, hányok stb.
2013. jan. 10. 16:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Miket szoktál enni és milyen mennyiségben? Írd le egy átlagos napodat! Miket szeretsz enni?
2013. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát...tegyük fel, hogy levest eszek, Akkor egy normális leveses tányérnyit. A második az változó. Pl. pörköltből nem sokat, sült krumpliból viszont már sokat. Inkább azt mondom, amit nem szeretek: spenót, karfiol, kelbimbó, zöldbab, káposztás ételek. Amit csak akkor, ha nagyon muszály: répa, nyers paradicsom, túrós ételek. Igen, tudom, azt nem eszem meg, amit kéne.
2013. jan. 10. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet tudok neked segíteni, ha érdekel a dolog.


Amit csinálok azzal fél év alatt fogytam 5 kg-ot, úgy hogy hízékony vagyok nagyon.

és mindig annyit ettem, amennyi jól esett. Ezt az átlagnál nagyobb adagokra értsd, mert nagyon szeretek enni. Ja és késő este leginkább. Bizonyára mondjuk normál adagokkal sokkal nagyobb, gyorsabb lenne az eredmény, de nekem így kényelmes. Nem éhezem.


Írj privit, ha kíváncsi vagy.

2013. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Átlagosan (sulis napok): Reggel semmit, mert nincs időm, max. egy pohárnyi tejet. Aztán tízóraira egy pizzáscsigát. Később, kb 2 óra múlva egy szendvicset (általában sonkás-sajtos paprikával). Aztán az ebédem is valami ilyesmi. Mikor hazaérek (2-3 körül), néha eszek pár falatot. Aztán 6-7 körül szoktunk vacsorázni, akkor eszünk rendesen. Utána, mivel annyira azért nem hat az a gyógyszer, annyira vagyok csak éhes, hogy egy alma elég. Ennyi.
2013. jan. 10. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
a gyors fogyás sosem tartós.
2013. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég szénhidrátdús az étrended, ami nem a fogyás legjobb barátja. Igyekezz fehér húsokat (csirke, marha, pulyka) fogyasztani, köretnek pedig inkább zöldségköretet, mint sült krumpli és társai.

Pizzás csigát és egyéb péksütiket felejtsd el!

Avasd be anyukádat is, gondolom leginkább ő főz, kérd meg, hogy vegye figyelembe törekvéseidet - nekik is jobb, ha egészségesen étkeznek.

Sportolás nélkül nehéz fogyni, próbálj meg olyan testmozgást keresni, ami nem okoz gondot, biztos van ilyen, esetleg kérj tanácsot a háziorvosodtól, vagy életvezetési tanácsadótól.

2013. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én tudok egy jó módszert nem akarok reklámozni mivel egy termékcsaládhoz van köze szóval írj privibe
2013. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt biznisz szagot érzek. Jó lesz vigyázni a "tudok egy jó terméket, ami megoldja a problémádat" emberekkel. Nekem is írtak privit, hogy behúzzanak az MLM-be vagy csak vegyek valamit. Sok a segítőkésznek tűnő élősködő itt is sajnos. A problémás embereket könnyebb behúzni a csőbe.
2013. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát az ilyen tableták, termékek stb nem igazán érdekelnek, mert átverés. :/
2013. jan. 12. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!