Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le hatékonyan?

Hogyan fogyjak le hatékonyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fogyni szeretnék, vagyis inkább erősödni, izmosodni, mert azt fontosabbnak tartom az én koromban. A hasamból kéne leadnom, oda szeretnék erősödni is. A hasizmom viszonylag jó, csak annyi a baj, hogy nagynak érzem a hasamat... Tudom, hogy nincsen olyan fogyókúra, ami csupán egy testrészt fogyaszt, ha fogyókúra, akkor elméletileg minden fogy. :) Eddig viszonylag sok édességet ettem, ezt természetesen próbálom megszűntetni és próbálok több mozgást, főleg hasizmot erősítő gyakorlatokat a napjaimba vinni. Tudtok esetleg egy light-os étrendet, torna-tervet, bármilyen trükköt, módszert ami segíthet? Nyárra szeretnék kicsit csinosodni...:)Előre is köszi a válaszokat, remélem tudtok segíteni!

12/L



2017. márc. 14. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

B*szki. Én 12 évesen még barbiztam, nem alakot formáltam....

kevesebb zaba, sok kinti játék, biciklizz, ha van lehetőség a suliban valami sportra járni akkor menj el oda! Még növésben vagy, elég ha visszább veszel a nasiból és majd nyúlsz. A sport egészséges, kell, de ne a fogyás miatt csináld, hanem amugy is.

2017. márc. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!