Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ti vásárolnátok kistermelőtől...

Ti vásárolnátok kistermelőtől bio zöldségeket?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy mennyire szörnyű az hogy rengeteg vegyszert fogyasztanak. Nekem bio kertészetem van egy olyan helyen ahol sokan csak bolti élelmiszert tudnak vásárolni. Nem adom drágán a terményeket mégis sokan inkább a teszkoba veszik meg pedig én a teszkós ár alatt adom. Szerintetek mi lehet ennek az oka? Ti vásárolnátok ha szép terményeket kaphatnátok nem istálló trágyás kizárólag növényi talajerő utánpótlással?

2018. júl. 30. 15:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget. Valóban sokkal finomabb ami a kertben terem apósom például azt mondta hogy ilyen finom illatú paprikát gyermekkorában evett utoljára. A sok biztatást is köszönöm. Igen én is úgy vettem észre hogy sokan kényelemből inkább a hipermarketbe mennek de van olyan vevőm is aki fél pestet átutazza a zöldségemért ez azért reményt ad:)
2018. aug. 2. 10:43
 12/13 anonim válasza:
45%

Én vásárolnék, itt a faluban van is termelő. DE.

Odamentem hozzá, 15 perc múlva került elő az ember az istállóból, majd ingyen adott egy nagy szatyor cuccot. Ki akartam fizetni, nem fogata el. Háznál nem árul, inkább viszi a nagykereskedőkhöz ,potom áron adja el.

Többször nem voltam nála. Egy másik fiatal pár minden héten ad olyan zöldséget, gyümölcsöt ami éppen terem. 1000 Forint egy hétre és egész évre "szerződni" kell velük. 30 ügyfelük van, többet nem vállalnak. Talán nekik sikerül, de még szkeptikus vagyok. Nehéz jót tenni az embereknek, reklamálnak, hogy kevés amit kaptak, sok a krumpli stb.

2018. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%

Hol árulsz?

Én a fél vesémet odaadnám egy jó minőségű BIO zöldségért!

2018. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!