Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen benzines új, vagy 1-2...

Milyen benzines új, vagy 1-2 éves autót vásárolnátok? Miért?

Figyelt kérdés

Ár, szervizigény a legfontosabb szempont.

Napi 2x 30 km-re használnám, elsősorban hegyvidéki utakon.

A kinézetet nem a legfontosabb, sem a menő kategóriák. Felnőtt vagyok, az autót használnám, nem mutogatni kéne.



#autó #márka #új atuó
2018. ápr. 17. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Suzuki Vitara.
2018. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy hétköznapi családi autónak nekem egy Dacia Dokker felelne meg.
2018. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Mennyit szánsz rá? Ha terepre is vinnéd, akkor Dacia Duster, ha nem, akkor Logan, ha csak ritkán lenne terepesebb, akkor Logan Stepway, magas építésű, de nincs benne 4x4. Kicsit sokat fogyasztanak, de cserébe egyszerű mint a faék. Mondjuk a logan legnagyobb szívó benzines motorja 1.2-es, így lehet jobb választás egy Duster vagy Lodgy, 1.6 szívó benzin.
2018. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom kapható még újonnan a Fiat (Grande)Punto 1.4-es 8 szelepes motorral. Egyszerű konstrukció, szerintem jó áron odaadják, garanciával, mai napig szemrevaló formával. Ha jól fel van szerelve akkor nagyon menő kis autó ám az. Automata klíma, bőr kormány, kartámasz, deréktámasz, tolatóradar, nagyon lágyra kapcsolható szervokormány, sok légzsák. 6-7 liter közötti fogyasztás, akár városban is.
2018. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Új J Astra 4.2 millióért.

Jól felszerelt, jól is néz ki, navi, bőrkormány, tempomat, 4 elektromos ablak, bluetooth, AUX, USB, 6 légzsák, elektromos csomagtérnyitás, anyagminőség jóval a Fiat és Dacia felett van (nincs kopogós műanyag), nagyon jó a hangszigetelése, az 1.6 115 lovas szívómotor megbízható, 8-8.5 litert fogyaszt.

2018. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azt miért írtad oda, hogy felnőtt vagyok? ez gondolatébresztő...hátha nemis...
2018. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Közvetlen befecskendezésesek állítólag bekokszolják a szívócsatornát és befecskendező szelepeket a kartergáz visszavezetés miatt. ( mifel a benzin nem tudja lemosni )

Majdenem minden új autó ilyen. Kolléga öt éves népautójában motrot kellett cserélni mert széthullott.

A vitara még kapható 1.6 os hagyományos motorral és automata váltóval. Gumi pl. Drága rá. Michlen Cross Climate 170 euró.

Kiskocsi van olcsón Hyundai I10 12.000 euró körül. Full extra-automata. 5év garancia. Corsa van 4 millió forint körül.

Szerelőtől kéne érdeklődni a minőségéről. Ill. a többiről is amit mondtam, lehet ők másképp látják amit írtam.

Európai autót nem vennék. Népautó, francia, opel, fiat, alfa, bmw csupa rémtörténetek ismerősi körben. Lehet ezt is rosszul látom? Érdekelne egy szervizes véleménye.

2018. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Skoda Fabia/ Rapid vagy Octaviat
2018. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hu, elég megoszlóak a vélemények, köszönöm mindet :)
2018. ápr. 17. 18:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Ott van a suzuki vitara, viszonylag olcsó, 1.6 120 Le. De ha azt akarsz siess mert már az utolsókat adják el, jön a frissített verzió de abba 1.0 és 1.4 turbó lesz csak. Előbbi 111 utóbbi 140 le (220 Nm)
2018. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!