Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros napi 10-12...

Mennyire káros napi 10-12 szál töltött cigi elszívása?

Figyelt kérdés

Sajnos elég fiatalon kezdtem el cigizni, kb 14 évesen. Kipróbáltam, megtetszett és hamar rászoktam. Eleinte dobozos cigit szívtam, aztán kipróbáltam hogy töltöm, és sokkal jobb ize van, mert szerintem a dobozosnak nagyon vegyszer íze van. Most 20 éves vagyok, tehát 6 éve cigizek. Elgondolkodtam a leszokáson, de nagyon szeretek cigizni, meg persze függő is vagyok nagyon. Pár napja jöttem rá hogy mennyire, mert vettem dobozos cigit, olyat amit korábban is szívtam, és a töltött cigi után szinte meg sem érzem olyan gyenge.

Szerintetek nagyon káros ennyi cigi?

Voltam a Body kiállításon, és az egy kicsit elrettentett hogy milyen kátrányos a dohányos tüdő, de mégis szívom:(


De mostmár tényleg le fogok szokni, aug.31-ét tűztem ki célul, mert akkor leszek 21 és akkor már nem szeretnék cigizni:)


Nagyon kátrányos lehet a tüdőm?


2019. júl. 26. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Káros. Minél többet és minél tovább szívod, annál károsabb. Le kell szokni.
2019. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anoniym998 válasza:
Ha 6 ève dohányzol az mèg nem olyan sok de azèrt èrdemes leszokni!
2019. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eléggé káros.
2019. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!