Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy működnek a dohányosok...

Hogy működnek a dohányosok érzékszervei?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy nekik nem olyan jó a szaglásuk mint egy nemdohányzónak, pl.

Ez igaz lehet?


Mik a tapasztalataitok?


pl. Nekem az egyik ismerősöm dohányzik, és mégis hihetetlen jó szaglása van, majdhogynem emberfeletti. :D



2019. aug. 2. 02:28
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem állítom, hogy nincs semmi alapja de én magamon még nem vettem észre. Ha van is károsodás e téren, valószínűleg az nem hirtelen következik be és nyilván egyénenként változó a mértéke is, az ember együtt öregszik a problémáival és észre sem veszi talán . Egy valami viszont nálam is van, sósabban eszem egy kicsit az ételeket másoknál, ez talán utalhat ízleléstompulásra de ez már nagyon régóta így van és más fűszerek használatát nem viszem túlzásba.
2019. aug. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Látásom, hallásom kiváló, szaglásom nincs, ízeket érzek. Mivel valószínűleg a cigizás kimarta a nyelvemet, a csípős ételeket nem bírom elviselni/megenni.
2019. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Jöhetnek még válaszok.

2019. aug. 2. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó a látásom és a hallásom, a szaglásom a dohányzás előtt se volt valami jó, ehhez képest nem változott. Volt, hogy 4 évig nem cigiztem, akkor sem éreztem különbséget. Az ízeket is ugyanúgy érzem, ami zavaró, az a rossz szájíz, amikor éppen nem eszem/iszom.
2019. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!