Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan tudom hogy az adott...

Honnan tudom hogy az adott ecigi mtl e?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam hogy az mtl jobban hasonlit a hagyomanyos cigizeshez , az eleaf pico 75w mtl-nek szamit ?

2019. aug. 5. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na. MTL a Mouth to Lung kifejezést takarja. Tehát szájból tüdőre, ahigy acigit is szívod. Ebből már is kiderült, hogy azon múlik hogy használod. Az MTL a tank jelzője, nem a készüléké. Tehát a Picora tehetsz egy MTL vagy DL tankot is.

Az MTL használatából adódik, hogy kevesebb gőzt termel, hogy ne égesse szét a szádat. Egy 75 wattos modból pedig általában sok gőz jön.

Válasz:Lehet MTL is ha egy magasabb ellenállású tankkal (0,7-1,5ohm), és alacsonyabb watton használod. Így viszont ki lehet jelenteni, hogy a mod nincs a max potenciáljára húzva.

Ha a cigihez hasonló élményt keresel, POD készülékeket tudok ajánlani.

Ezek közül SZERINTEM a legjobbak (tapasztalat alapján) :SMOK Infinix illetve Nord, Juul (csak az ugye 20 ezer) és az Innokin podok nagy része.

Remélem segítettem.

2019. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát van egy smok x-priv-em akkor erre is ugyanugy vehetek egy mtl tankot , és máris úgy funkcionál?

Egyébként köszönöm a válaszod végre valamiből kezdd számomra is érthetővé válni, ment a zöldkéz!

2019. aug. 12. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bármilyen modra vehetsz MTL tankot.

Az MTL tanknak egyébként sokkal kisebb a levegőzése, és a porlasztó ellenállása is nagyobb, mint a DL-é, vagy esetleg ha tekerős kazánról beszélgetünk, akkor abba kisebb GA-s MTL huzal megy, és így lesz meg a 0,5-1 ohm körüli érték, ami már inkább MTL hatás. Jó MTL tank például a Nautilus család(ezek porlasztósak), de az összes AIO is MTL, sőt a podok nagy része is az, példuál az Eleaf Elven vagy a Vaporesso Nexus számomra nagyon bejön.

2019. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mirdal válasza:

No.

A legjobb MTL tank szerintem a magyar Dvarw DL. Igen, DL. Ennek horror ára van, amit meg kell fizetni.

Nekem van egy Dvarw-K tankom és van két (igen, kettő) kínai DL klónom, aminél szabályozható a levegő mennyisége. Ezt viszont még az első üzembe helyezés során el kell végezni, mivel ezek különböző méretű lyukkal ellátott alkatrészek. Az átáramló levegő mennyiségét határozhatjuk meg így, ezért ezek a tankok jók mtl-re és DL-re is.

Nagyon szeretem ezeket a tankokat, a Dvarw-k viszont fiókban van, mett abban cserélni kell a kazánt, amiben egy szilikon gyűrű található, ami hajlamos a megégésre.

Pedig én egy 50w-os mod-ot használok, 15w-on. A drótot 1.7-1.8 Ohm-ra tekerem, tökéletes ízt és gőzmennyiséget ad.

Szóval pár ezer forintért vehetsz jó kazánt és nem kell 80w-on pörgetni a mod-ot.

Ami fontosabb, az az akksi.

Én 18650-es akkumulátort az ncon-ról vettem, 30A-os mindkettő, két éve használom őket, semmi bajuk nincs.

2020. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!