Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyivel jobb mióta nem...

Mennyivel jobb mióta nem cigiztek?

Figyelt kérdés
Régi dohányosoktol kérdem,akinek sikerül letenni 20,30év után.
2019. aug. 11. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal jobb. Lassan 10 éve. Jobban bírom a terhelést. Egy megfázás nem terheli meg annyira a tüdőm. Nem rettegek a tüdőráktól, és sokkal jobb az általános egészségem.
2019. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Én nem tettem le 40 év cigizés után sem. A barátaim közül többen letették, de mindre felszaladt 20-30 kiló. Most fizikailag annyit sem, bírnak, mint én cigivel.
2019. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Újra érzem az ízeket, egész más így az élet, sokkal élvezetesebb, megint szeretek főzni, mivel megint én főzök, oda tudok rá figyelni, hogy ne ugorjanak fel rám fölösleges kilók, mégis finomakat egyek, visszakaptam azokat a barátaimat, akik korábban a bűzöm miatt távol tartották magukat tőlem, többeknek én adtam ihletet ahhoz, hogy ők is leszokjanak, a gyerekeim újra felnéznek rám, és már eszükbe se jut kipróbálni a bagózást, jobb az állóképességem, ezért újra járunk biciklizni, ami szintén megelőzi a plusz kilókat, szebb lett a bőröm, a hajam, a körmöm, fiatalabbnak néznek, mint tíz éve, megkaptam egy olyan állást, ahova bagósokat eleve fel se vettek volna, nincs lelkiismeretfurdalásom amiatt, hogy nap mint nap mérgezem a körülöttem élőket, elsősorban a családomat, és még sorolhatnám.
2019. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
20 éve tettem le a cigit. Azóta csak a jogosítványomat hosszabíttatni voltam a háziorvosomnál. Gyógyszert egyáltalán nem szedek. Most vagyok 76 éves. Szemüveg nélkül olvasok, és vezetek. Saját hajam van. A PSA értékem 2,4 Aki érti, az tudja, hogy ez mit jelent.
2019. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én csak két hónapja tettem le,20 év cigizés után.Híztam pár kilót(kb. négyet),cserébe sokkal kevésbé vagyok idegbajos,és több az önbizalmam.
2019. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2 éve tettem le, én az utána lévő hónapokban fogytam, idén már egy 10es pluszba vagyok, és ezt picit ennek tudom be. Azóta nagyon édes szájú vagyok.

Kezdem azzal, amit vártam, de nem történt meg. Nem lett fehérebb a fogam és nem maradt több pénzem. :D Sokkal nehezebben ismerkedek azonban, sok ismerősömmel a "közös cigizés" hozott össze.

Viszont! Nem kapok reggelenként köhögő rohamokat, nem fulladok ki, ha felmegyek egy lépcsőn, és sokkal kevesebbet vagyok beteg télen. Szerintem a bőröm is szebb lett, és nem megy el egy csomó időm cigi töltéssel (régen emiatt tök sok helyről késtem). Nem kell naponta hajat mosnom, hogy ne legyen cigi szagú, meg ha hosszabb útra megyünk nem kell fél óránként megállni, elszívni egy cigit (nagyon sokat cigiztem).

Néha hiányzik ez tény, és hatránya is volt, de az egészségemnek mindenképp jót tett! Összességében igazából valaha is rászokni volt a legnagyobb hülyeség, ezt gondolom mindig inkább.

2019. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, mennyi ideig cigiztel?
2019. aug. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!