Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin elvonasi tunetek...

Nikotin elvonasi tunetek ellen mit. Tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 8 evet dohanyoztam 23 eves fiu vagyok.jelenleg 4. Napja nem szivtam el egy szal.cigit sem mert mar.ereztem hogy le kell szoknom rosszul lettem. Azota nem.dohanyzom. de amiota egy szalat se.szivtam magyon rosszul erzem magam, szur a.mellkasom, olyan mintha.nehezen kapnek levegot, faj a fejem es nem tudok.odafigyelni a munkamra sem :( ha.valaki segitene hogy ilyenkor mit tegyek.hogy legalabb enyhuljenek a tunetek azt nagyon megkoszonnem. :)
2019. aug. 15. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor én leszoktam 10 év után az segített hogy rengeteg vizet ittam. Mindig amikor megkivantam a cigit ittam egy nagy pohár vizet. Az első 1-2 hét után sokkal jobb lesz
2019. aug. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami új "hobbit" kitalálni én pld elkezdtem játékokkal játszani és egy idő után átszoktam arra így már nem érdekelt a cigi. Sajnos nehéz de menni fog ha akarod, én 5 évig szívtam de kb 1 hónap alatt teljesen letettem ezzel a módszerrel.
2019. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neken szept 30án lesz egy éve hogy nem szívom, igyál nagyon sok szénsavmentes ásványvizet, ezek a tünetek egyréstt a nikotin elvonás fizikai tünetei, valamint lelki, pszichologiai tünetei.
2019. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nikotintapaszt használok egy hete és semmi elvonási tünetem sincs...
2019. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom az milyen, de a kényszerzubbony-gumiszoba kombó mindent megold.
2019. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!