Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az e cigről könnyebb leszokni...

Az e cigről könnyebb leszokni mint a hagyományos cigiről?

Figyelt kérdés
Most már 6 hete csak e cigit szivok,de reggel alig várom hogy "rágyújtsak".Én ugy veszem észre hogy ugyanolyan erős függésben vagyok hiszen a nikotin addikció az megmarad,meg a mozdulatok is,tehát testi,és a pszihés függés is egyaránt megvan,egyenlőre nem érzek elég elhatározást hogy leszokjak...Azelőtt 12-15 szálat szivtam naponta,most a 10 ml es likvid 2 napig elég
2019. aug. 26. 00:27
 1/9 anonim válasza:
Szerintem fokozatosan csökkentsd a liuqidbe a nikotint majd végül már csak nikotin mentes cuccot fogsz szívni ezután meg próbáld meg teljesen elhagyni az e cigit.
2019. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
De azért hozzáteszem hogy ha már nincs benne nikotin nem igazán káros az egészségre csak max egy nagyon minimálsian
2019. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor ha visszaszoksz hagyományos cigire. Egyik kollégám a rendes cigiről azóta szokott le mióta bejöttek ezek az ecigik és olyan likvidet vett ami tartalmazott nikotint, de próbálta nikotinmentessel de pár nap után az sem segített ha 30 percenként járt ki füstölni, kérte a rendes cigit hogy lenyugodjon. Aztán visszatért nikotinosra az úgy jó is volt neki. Amikor az ecigije behalt pontosabban az akkuja térdelt le, akkor rendes cigit kellett szívnia mert valamivel pótolnia kellett. Aztán már maradt is a hagyományosnál.
2019. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan àtszoknak, aztán egy idő után nullára csökkentik a nikotintt, végül egyik nap úgy kelnek már fel, hogy nem kívánjak, és elhagyjak végleg. Nem egy ilyen embert ismertem.
2019. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem nikotintost szívsz akkor azonnal. A nikotin okozza a függőséget és semmi más.


"De azért hozzáteszem hogy ha már nincs benne nikotin nem igazán káros az egészségre csak max egy nagyon minimálsian"


Ez baromság. Nem a nikotin a káros. Amúgy kis mennyiségben szükség van a szervezetben nikotinra és jót is tesz. A dohányzásnál sem a nikotin a káros, hanem az egyéb anyagok. Például a kátrány ami keletkezik az eges során. Ez rakodik a tüdőbe.


Az e ciginel pedig az üzemben előállított anyagok a károsak.

2019. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

,,Az e ciginel pedig az üzemben előállított anyagok a károsak."

És mit raknak az üzemben benne? :)

Komolyan érdekel.


Válasz a kérdésedre: Ha elhagyod a nikotin könnyebb leszokni, igen.

2019. aug. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bele*
2019. aug. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ezaz. Mit raknak? A dohány az tudod mi. Erről meg fogalmad sincs Csak amiket leírnak....
2019. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
"Ez baromság. Nem a nikotin a káros."Igen igazad van félre fogalmaztam.
2019. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!