Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van összefüggés a snüssz és...

Van összefüggés a snüssz és az ajakherpesz között?

Figyelt kérdés

Párom régen snüsszözött. Sokat csókolóztunk, de nekem elég gyakran lett ajakherpeszem. (nem tőle, neki sosincs)


Azért nem olyan drasztikusan gyakran, de régen nagyon ritkán jött elő, akkor meg úgy kábé havonta, nem is tudtam emiatt vért adni.


Később abbahagyta, nekem meg azt hiszem akkor szűnt meg.


Most újra elkezdte, én meg még nem mertem megcsókolni, mert jövő héten vagy azután szeretnék újra vért adni, meg hát azért elég kellemetlen az a cuccos a szám sarkában.


Van összefüggés a két dolog között, vagy más oka lehetett?


2019. szept. 2. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Van!

Gondolj bele a retkes kezével tolja az injéhez a snüsszt simán kaphatod tole.

2019. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első te egy fogalmatlan, idegbeteg ember vagy, se a retekhez, se a dohányhoz nincs köze az ajakherpesznek.

Ezt a herpesz vírust az emberek 90%a hordozza. Tehát szinte mindenki a világon, nem csak a "retkes kezűek".

Főleg az immunrendszered állapota, tápanyag ellátottsága határozza meg, hogy mikor jön ki rajtad.

2019. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!