Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin mentes elektromos...

Nikotin mentes elektromos cigi káros valamennyire?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 21:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
13. SOK LIKVIDBE VAN 10% DESZTILLÁLT VÍZ.
2019. szept. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
14 éve cigizek és semmi bajom... Tuti egészséges a cigi xD.... Az ecigitől nekem is voltak panaszaim... Fulladtam meg úgy éreztem hogy nem tudom kifújni a füstöt oh bocsi a gőzt... Nekem nagyon para volt... Soha többet (a készülék rendben volt nem kell azt szidni...)
2019. szept. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Ypszilon1980 ***** válasza:

Teljesen egyszerű a dolog, mert aki úgy érzi, hogy az neki nem jó valami miatt, az ne használja. Egyébként nem mindenkinek jön be eleve az ecigizés.

Én szivarkáztam meg szivaroztam évekig, de az ecigi sokkal jobb volt, mert nem feszült tőle a mellkasom, nem volt gombócérzés a torkomban, nem köhögtem tőle, de hát akkor ezek szerint teljesen eltérőek a tapasztalatok.

Egyébként anno megjelent egy cikk a dohányzásról, hogy nem is olyan egyértelmű, hogy káros, mert egyesek abban látnak üzletet, hogy leszoktassák őket és a kutatások sem egyértelműek.

2019. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

22. Elvileg hülye vagyok de hát így van, mivel asztmára való hajlamom van, néha be tudok fulladni, de ha cigizek sose fulladok be, sokan nem hiszik el de ez van, ettől nem lesz egészséges persze.


Neten sokszor látom hogy asztmás számol be hogy cigit asztmapipával szívta, az e cigit pedig nem, én meg eg y átbulizott e cigiz este után arra ébredek hogy kb recseg a tüdőm.

2019. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Egészségtelen, de rendeltetésszerű használat esetén nem öl meg, mint az analóg cigi, jobb közérzet-tisztább tüdő-kevesebb/nincs köhögés jól beállítva. Jelenlegi tudásunk szerint.

A média tele van dohánylobbis ecigifikázó szennyel, vicc kategória, aki elhiszi szívja az analóg cigit akkor és megtudja.

2019. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Köhögésnek lennie kell. Úgy 2-3 hétig. Annak aki dohányzott előtte. Mivel, ha egészségesebb akkor a tüdőnek tisztulnia kell. Aki dohányzásról szokott át és nincs erőteljes intenzív köhögése, úgyhogy köpet is van, akkor rájöhet arra, hogy ez is ugyanúgy lerakódik. Csak úgy mondom. :)
2019. szept. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

25.vagyok

#26 Így van, csak a kérdező annyit tett fel hogy káros e, nem tudjuk cigizett e előtte. Átszokás alatt egy ideig idegtépő a köhögés, jön fel a kátrány. Fincsike.

:)

2019. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Amúgy Amerikaba betiltják az aromás ecigit, mert bár a halaleset kevés, de rengetegen kerültek miatta már kórházba.
2019. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!