Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Liquid keverésben kérhetnék...

Liquid keverésben kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés
vettem 50ml 50/50 VG/PG nikotinos alaplevet 10% aromát öntöttem bele.Vettem hozzá egy 100ml es tárolót.Azt szeretném kérdezni,hogy kell még bele önteni desztilált vizet is ? mert pár helyen láttam. És az érdekelne hogy az baj hogy csapvízzel kimostam a tárolót aztán csak kiráztam belőle? pici cseppek maradtak benne .Mert hallottam olyasmit,hogy nem jó hogyha csapvíz kerül a liquid-be.

2019. szept. 14. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Desztillált vizet szoktak keverni az alaplébe (nem minden cég), de nagyon keveset. Nem szükséges. Csak higítási célt szolgál. Én nem preferálom.

Az a pár csepp víz ami benne maradt nem okoz semmit.

2019. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem okoz semmit, de maskor ha kimosod aaazt is inkabb desztillalt vizzel. Illetve en alapjaraton nem preferalom a vizzel valo kutyulast!
2019. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt nem is kevertem bele , csak az alaplé és hozzá az aroma. Csak érdekelt hogy kell e bele. Illetve aggódtam hogy valami baj lehet e belőle hogy nagyon pici cseppek voltak a flakonban.Mert angol fórumon olvastam hogy csapvízben lehetnek még baktériumok és vmit ellehet kapni tőle
2019. szept. 16. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért amikor köd van és azt szívod be akkor sem gondolkozol azon, hogy mennyi baktèrium van a vízben. Nyilván ne tölts csapvizet a tankba, de nem lesz baj, ha csapvízzel atmosod a tàrolót, én is azzal mosom évek óta, de persze van desztillàlt vizem is. A liquidbe desztvíz nem kell, alap+aroma+èrlelès és kész.
2019. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!